wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Donald Tusk jest dumny z syna! Młody Tusk dostał nową pracę

Donald Tusk jest dumny z syna! Młody Tusk dostał nową pracę

Donald Tusk jest bardzo dumny ze swojego syna Michała, który dostał nową pracę. Będzie głównym specjalistą ds. inwestycji w Zarządzie Transportu Miejskiego w Gdańsku.

Swego czasu było o nim głośno

Michał Tusk swego czasu był bardzo rozpoznawalny w naszym kraju, głównie w czasie gdy pracował w OLT Express. Z tego powodu trafił przed sejmową komisję śledczą badającą aferę Amber Gold. Przez jakiś czas syn byłego premiera nie wychylał się, a Polacy zdążyli zapomnieć o jego występkach.

Niedawno rozpoczął nowy etap swojej kariery. Starał się o bardzo odpowiedzialne stanowisko i udało mu się je zdobyć. Michał Tusk został wybrany na stanowisko głównego specjalisty ds. inwestycji w Zarządzie Transportu Miejskiego w Gdański.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Poważne stanowisko

W Biuletynie Informacji Publicznej możemy przeczytać, że „w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko urzędnicze został wybrany Michał Tusk. Kandydat uzyskał niezbędną liczbę punktów. Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej spełnia wymagania i warunki zawarte w ogłoszeniu oraz ma predyspozycje do pracy na powierzonym stanowisku”.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
syn
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...