poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dominikanin aresztowany! Ciąży na nim 7 zarzutów

Dominikanin aresztowany! Ciąży na nim 7 zarzutów

Dominikanin Paweł M. został aresztowany po decyzji Sądu Okręgowego w Katowicach. Jak na razie usłyszał siedem zarzutów. Dotyczą one gwałtu oraz poddawania się innej czynności seksualnej.

Za jego czyny przepraszali dominikanie?

Sprawa dotyczy jednego z zakonników, dzisiaj ma około 55 lat, który jak pisali zakonnicy w latach 1996-2000 „pod pozorem pobożności wyrządził wielką krzywdę wiernym, stosując przemoc fizyczną, psychiczną, duchową, a nawet seksualną”.

Obecny prowincjał polskich dominikanów Paweł Kozacki wydał kolejne oświadczenie, w którym przekonywał, że zakon jest zdeterminowany, „by wyjaśnić sprawę do końca i umożliwić jej osądzenie zarówno na gruncie prawa państwowego, jak i kościelnego”

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Siedem zarzutów

Prokurator zarzucił 55-letniemu zakonnikowi siedem czynów, między innymi gwałt oraz inne czynności seksualne.

Prokurator postawił podejrzanemu siedem zarzutów. Po wykonaniu czynności z udziałem podejrzanego wystąpił do Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach z wnioskiem o zastosowanie wobec tego podejrzanego najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Jednakże sąd nie podzielił argumentów prokuratora, nie zastosował aresztu i nakazał natychmiastowe zwolnienie podejrzanego – przekazała rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Katowicach.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dominikanin
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...