niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dodatkowe wydatki przed świętami. Koronawirus wykończy nas finansowo

Dodatkowe wydatki przed świętami. Koronawirus wykończy nas finansowo

Koronawirus wykańcza nas, a przede wszystkim gospodarkę finansowo. Teraz przed świętami gdzie wydatków jest bardzo dużo przyjdzie nam wydać kolejne pieniądze, jeśli chcemy spędzić bezpieczne święta.

Wielu Polaków obawia się, że przechodzi koronawirusa bezobjawowo. Dlatego wybiera zrobienie testu przed spotkaniem z rodziną, aby nie narazić jej. Najczęściej myślą o tym młodzi ludzie, którzy na święta wracają do rodziców, którzy są w grupie większego ryzyka.

Osoby starsze dużo ciężej przechodzą koronawirusa, często kończy się on powikłaniami lub nawet śmiercią. Nikt nie chce narażać swoich rodziców. Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy atmosfera zbliża nas do siebie. Przytulanie, składanie życzeń czy wspólne kolędowanie. A koronawirus nie śpi!

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Kolejki dłuższe niż za PRL-u

Ze względu na chęć ochrony najbliższych dużo ludzi decyduje się na test, aby bezpiecznie świętować. Kolejki do punktów pobrań są bardzo długie, a czas oczekiwania dłuży się niesamowicie.

Czas oczekiwania w kolejce to nie mniej niż 45 minut. Wielu ludzi żartuje sobie, że takich kolejek to nawet za PRL-u nie było. Niemniej badanie jest ważne jeśli chcemy odpowiedzialnie świętować.

Przed Bożym Narodzeniem lista wydatków zdaje się nie mieć końca. Do tego trzeba dodać jeszcze od 90 do nawet 500 złotych za test na obecność koronawirusa. Wiadomo, że im dokładniejszy test tym większa kwota. Dlatego najwięcej ludzi decyduje się na taki pomiędzy najdroższym, a najtańszym za około 200 – 300 złotych.

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!
ŹródłoWP

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
święta
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...