wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Daniel Obajtek zaczął zajmować się deweloperką! Jego partnerka już buduje nowe osiedle!

Daniel Obajtek zaczął zajmować się deweloperką! Jego partnerka już buduje nowe osiedle!

Jedni powiedzą, że media oraz opozycja uwzięli się na prezesie PKN Orlen Danielu Obajtku. Inni zauważą, że sytuacja jest dosyć komiczna, aby od wójta Pcimia w tak krótkim czasie dojść do milionera z ilością nieruchomości, której nie powstydziłby się nawet szejk arabski.

Linda Dom

Prezes Obajtek debiutuje jako wspólnik firmy deweloperskiej Linda Dom. Jego partnerka Paulina Sala, która po 2015 roku zaczęła zasiadać w licznych radach nadzorczych państwowych firm, już sprzedaje domy i mieszkania.

Biznes deweloperski Sali rozpoczął się w czerwcu 2020 roku. Wtedy właśnie założyła spółkę DP Invest Home. We wsi Osieczany buduje osiedle złożone z czterech bliźniaków i ośmiu dużych mieszkań. „Gazeta Wyborcza” informuje, że udało się już sprzedać dwa lokale po około 500 tysięcy złotych.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Kolejna ziemia, kolejna nieruchomość…

Okazuje się, że Daniel Obajtek wykupił już ziemię sąsiadującą z osiedlem jego partnerki.

Prezes Orlenu od lat 90. inwestuje w nieruchomości, ma ich co najmniej kilkanaście w całej Polsce – a liczba ta ciągle rośnie. Jesienią 2020 r., niedługo po Sali, Obajtek postanowił też wejść w branżę deweloperską. Jest wspólnikiem spółki Linda Dom, która ma siedzibę w małopolskiej wsi Królówka, 40 minut drogi od Myślenic. – poinformowała „GW”

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Obajtek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...