poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Daniel Obajtek oddał bratu dworek, a po remoncie dostał go z powrotem

Daniel Obajtek oddał bratu dworek, a po remoncie dostał go z powrotem

Daniel Obajtek stał się ostatnio obiektem zainteresowania mediów, a także posłów opozycji. Jego przeszłość kładzie się cieniem na obecnych dokonaniach oraz karierze.

Majątek Obajtka

Posłowie Koalicji Obywatelskiej dokładnie przyjrzeli się majątkowi Obajtka. W czasie specjalnej konferencji prasowej pokazano posiadłość, która została przepisana na jego brata, później za sprawą darowizny znowu wylądowała w rękach prezesa Orlenu.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Posiadłość Obajtka!

Jak już pisaliśmy kariera Obajka i jego bliskich rozpędziła się po objęciu przez PiS władzy. Prezes Orlenu nie zapomina o swojej rodzinie i znajomych. Brat Obajtka jest właśnie jedną z osób, której status uległ znacznej poprawie. Za czasów PO-PSL brat prezesa był jednym z szeregowych pracowników Lasów Państwowych w Gdyni. Kilka lat później awansował na nadleśniczego w Choczewie, aby w styczniu 2018 roku zostać szefem Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.

Posiadłość, o której mowa leży w województwie małopolskim. Według oficjalnych danych, które przedstawili posłowie KO średnie wynagrodzenie w Lasach Państwowych to około 7 tysięcy brutto. Mimo takich zarobków w niecałe dwa lata zbudował dom, unikając zaciągania jakichkolwiek kredytów. Po wprowadzeniu ustawy o możliwości wycofania aktu oskarżenia przez prokuraturę gotowy pałac wart 5 mln zł został przepisany na Daniela Obajtka – mówił Marek Sowa.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
brat
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...