niedziela, 13 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska "Dałam mu dach, a on zgwałcił mi syna!". Kobieta szybko pożałowała, że...

„Dałam mu dach, a on zgwałcił mi syna!”. Kobieta szybko pożałowała, że zaufała mężczyźnie…

Kobieta zaufała nie temu komu powinna, wpuściła do swojego domu mężczyznę, który nie jedno miał za uszami. Wcześniej siedział w więzieniu, jednak ona wyciągnęła do niego pomocną dłoń, teraz tego żałuje.

Pomocna dłoń…

Matka 12-latka wyciągnęła dłoń do 45-letniego Piotra F., który po wyjściu z więzienia nie miał dokąd pójść. Kobieta wspomina, że mężczyzna był częstym gościem w domu jej matki.

Staruszka miała dość i chciała się pozbyć 45-latka. W pewnym wieku potrzebny jest odpoczynek i spokój, a nie gość, który nie chce wyjść. Mężczyzna zagroził, że jeśli ta go wyrzuci on się zabije. Wtedy właśnie jej córka, a matka 12-latka zlitowała się na mężczyzną i zaproponowała mu pomoc.

Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego! ,,To się stanie''

Nie wiedziała najgorszego

Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że sprowadziła do swojego domu niebezpieczeństwo. Mężczyzna nie przyznał się dlaczego siedział w więzieniu. Okazało się, że został skazany za przemoc seksualną wobec dzieci.

Początkowo wszystko układało się dobrze w zamian za pokój 45-latek pomagał w domu i w rąbaniu drewna. Później znalazł pracę i zaczął płacić czynsz. Mogło się wydawać, że wszystko dobrze się układa.

Niedzielski ostrzega! Może zrobić się niebezpiecznie

Dziwne zachowanie chłopca

Kobieta niczego nieświadoma chętnie zostawiała chłopca pod opieką mężczyzny. 11 stycznia 45-latek wspólnie z chłopcem pojechał do domu swojej rodziny i tam został zdemaskowany.

W poniedziałek odwiedzili nas we dwóch. Moi synowie odstąpili im łóżko piętrowe, a ja spałem w tym samym pokoju na kanapie. W nocy przebudziłem się i zobaczyłem, że dziecko schodzi na dół. Okazało się, że mój brat go wołał. Kazałem chłopakowi wracać na górę. Rano, gdy wstałem, zobaczyłem, że jednak śpią razem. To wzbudziło mój niepokój – mówił Pan Jarosław, brat Piotra F.

Rodzina zaniepokoiła się gdy dziecko straciło apetyt. Nie chciał zjeść obiadu, tylko wybrał słodycze. Zbuntował się i powiedział, że jeśli nie dostanie tego co chce pokaże nagranie. To nie dawało nikomu spokoju, w nocy przejrzeli telefon mężczyzny i odkryli straszne dowody.

Okazało się, że 45-latek obcował płciowo z małoletnim kilkukrotnie oraz dopuścił się innych czynności seksualnych.

Lech Wałęsa okradziony! Dawno nie było mu tak przykro
ŹródłoFakt.pl

Znaleziono ciało dziecka w torbie na dnie morza! Trwają dalsze poszukiwania

27 kwietnia ojciec porwał dwie córki. Dopiero dzisiaj u wybrzeża Teneryfy zostało odnalezione ciało jednej z sióstr. Znaleziono...

Duży spadek aborcji! Lekarze masowo odmawiają

Aborcja to temat, który dzieli społeczeństwo na pół. Jedni uważają, że jest jest to wolność i wybór kobiety, zaś drudzy, że jest...

Gdzie jechać na wakacje 2021? Lista bezpiecznych państw

Lista krajów gdzie można latać z Polski bez kwarantanny po przylocie: AlbaniaBułgariaChorwacjaCzarnogóraDominikanaEgiptHiszpania i Wyspy KanaryjskieKeniaKostarykaKubaLuksemburgMacedoniaMaderaMalediwyMaltaMeksykSzwecjaTurcjaWyspy Zielonego PrzylądkaTanzania i ZanzibarZjednoczone Emiraty Arabskie

Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego! ,,To się stanie”

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularnieszych jasnowidzów w Polsce. Niejednokrotnie jego wizje się spełniły, ale ta, którą przepowiedział na lato 2021 przeraża!

Niedzielski ostrzega! Może zrobić się niebezpiecznie

Tak się wszystko zaczęło... Koronawirus obecny jest w Polsce od marca 2020 roku. Od czasu pandemii dużo się zmieniło,...

Lech Wałęsa okradziony! Dawno nie było mu tak przykro

Lech Wałęsa od kilku lat jest właścicielem restauracji w Gdańsku. To co zdarzyło się pod koniec maja sprawiło mu wiele przykrości i...
kobieta
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...