sobota, 6 marca, 2021
Godzinnik.pl Polska "Dałam mu dach, a on zgwałcił mi syna!". Kobieta szybko pożałowała, że...

„Dałam mu dach, a on zgwałcił mi syna!”. Kobieta szybko pożałowała, że zaufała mężczyźnie…

Kobieta zaufała nie temu komu powinna, wpuściła do swojego domu mężczyznę, który nie jedno miał za uszami. Wcześniej siedział w więzieniu, jednak ona wyciągnęła do niego pomocną dłoń, teraz tego żałuje.

Pomocna dłoń…

Matka 12-latka wyciągnęła dłoń do 45-letniego Piotra F., który po wyjściu z więzienia nie miał dokąd pójść. Kobieta wspomina, że mężczyzna był częstym gościem w domu jej matki.

Staruszka miała dość i chciała się pozbyć 45-latka. W pewnym wieku potrzebny jest odpoczynek i spokój, a nie gość, który nie chce wyjść. Mężczyzna zagroził, że jeśli ta go wyrzuci on się zabije. Wtedy właśnie jej córka, a matka 12-latka zlitowała się na mężczyzną i zaproponowała mu pomoc.

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Nie wiedziała najgorszego

Kobieta nie zdawała sobie sprawy, że sprowadziła do swojego domu niebezpieczeństwo. Mężczyzna nie przyznał się dlaczego siedział w więzieniu. Okazało się, że został skazany za przemoc seksualną wobec dzieci.

Początkowo wszystko układało się dobrze w zamian za pokój 45-latek pomagał w domu i w rąbaniu drewna. Później znalazł pracę i zaczął płacić czynsz. Mogło się wydawać, że wszystko dobrze się układa.

Kobieta z zawałem została odesłana ze szpitala do domu!

Dziwne zachowanie chłopca

Kobieta niczego nieświadoma chętnie zostawiała chłopca pod opieką mężczyzny. 11 stycznia 45-latek wspólnie z chłopcem pojechał do domu swojej rodziny i tam został zdemaskowany.

W poniedziałek odwiedzili nas we dwóch. Moi synowie odstąpili im łóżko piętrowe, a ja spałem w tym samym pokoju na kanapie. W nocy przebudziłem się i zobaczyłem, że dziecko schodzi na dół. Okazało się, że mój brat go wołał. Kazałem chłopakowi wracać na górę. Rano, gdy wstałem, zobaczyłem, że jednak śpią razem. To wzbudziło mój niepokój – mówił Pan Jarosław, brat Piotra F.

Rodzina zaniepokoiła się gdy dziecko straciło apetyt. Nie chciał zjeść obiadu, tylko wybrał słodycze. Zbuntował się i powiedział, że jeśli nie dostanie tego co chce pokaże nagranie. To nie dawało nikomu spokoju, w nocy przejrzeli telefon mężczyzny i odkryli straszne dowody.

Okazało się, że 45-latek obcował płciowo z małoletnim kilkukrotnie oraz dopuścił się innych czynności seksualnych.

Rząd ujawnia prawdę o górnictwie! Górnicy stracą pracę?!
ŹródłoFakt.pl

„TVN kazał mi milczeć!” – szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show stacji!

Dominic D'Angelica był gwiazdą jednego z programów TVN. Tuż przed wielkim finałem na jaw wyszła sprawa z przeszłości mężczyzny. Teraz zdecydował się...

Masz ten produkt w domu? Najlepiej od razu wyrzuć go do kosza!

Główny Inspektorat Sanitarny wydał pilne ostrzeżenie. A Lidl i Biedronka wycofują się ze sprzedaży. Wszyscy, którzy kupili ten produkt powinni od razu...

Przyłębska dostała nagrodę za wyrok w sprawie aborcji!

Julia Przyłębska dostała nagrodę im. Grzegorza I Wielkiego. Została nagrodzona za odwagę oraz zakaz aborcji. Nagroda dla Prezes...

W jakim celu Jarosław Kaczyński jedzie w podróż z Mateuszem Morawieckim?

Jarosław Kaczyński razem z Mateuszem Morawieckim pojawili się w Świnoujściu. Wizyta związana jest z rozpoczęciem budowy tunelu łączącego wyspy Wolin oraz Uznam....

Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!

Dwóch braci wybrało się rano na ryby. Gdy do wieczora nie wrócili i nie było z nimi kontaktu zostały zawiadomione służby.

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier oraz minister zdrowia nadal planują wprowadzać ograniczenia na poziomie regionów. Los dwóch województw jest już praktycznie...