wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Czy Kaczyński zachęcał ludzi do przemocy podczas strajku kobiet? Jest decyzja prokuratury!

Czy Kaczyński zachęcał ludzi do przemocy podczas strajku kobiet? Jest decyzja prokuratury!

Posłowie Lewicy zgłosili do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o przekroczeniu przez Jarosława Kaczyńskiego swoich uprawnień.Na początku listopada posłowie Lewicy zgłosili zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie dotyczące przekroczenia uprawnień przez Jarosława Kaczyńskiego. Została wydana decyzja, która odmawia wszczęcia postępowania z powodu braku znamion popełnienia przestępstwa.

Posłowie Joanna Scheuring – Wielgus oraz Krzysztof Śmiszek złożyli zawiadomienie już na początku listopada. Uważają oni, że Kaczyński „wyczerpał znamiona przestępstw: podżegania do przemocy, do gróźb, do udziału w bójkach, a także przekroczył uprawnienia funkcjonariusza publicznego, czyli wyczerpał znamiona przestępstwa z art. 231 Kodeksu karnego” 

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Strajk kobiet

Protesty kobiet, które zaczęły się po ogłoszeniu wyroku przez Trybunał Konstytucyjny są szeroko komentowane. Biorą w nich udział kobiety z całego kraju oraz Polki za granicą. Strajki były szeroko komentowane zarówno przez zwolenników jak i przeciwników.

27 października Jarosław Kaczyński również odniósł się do trwających protestów. Użył w tym celu niepochlebnych słów, które wszyscy zaczęli udostępniać w mediach społecznościowych.

Kaczyński zaapelował aby bronić polskie kościoły, mówił o przelewie krwi oraz w niepochlebnych słowach wyrażał się o kobietach oraz opozycji.

Prokuratura nie podziela zdania posłanki oraz posła, którzy zgłosili zawiadomienie i ostatecznie odmawia wszczęcia śledztwa z powodu braku przesłanek do tego.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...