poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Czy Kaczyński zachęcał ludzi do przemocy podczas strajku kobiet? Jest decyzja prokuratury!

Czy Kaczyński zachęcał ludzi do przemocy podczas strajku kobiet? Jest decyzja prokuratury!


Posłowie Lewicy zgłosili do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o przekroczeniu przez Jarosława Kaczyńskiego swoich uprawnień.Na początku listopada posłowie Lewicy zgłosili zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie dotyczące przekroczenia uprawnień przez Jarosława Kaczyńskiego. Została wydana decyzja, która odmawia wszczęcia postępowania z powodu braku znamion popełnienia przestępstwa.

Posłowie Joanna Scheuring – Wielgus oraz Krzysztof Śmiszek złożyli zawiadomienie już na początku listopada. Uważają oni, że Kaczyński „wyczerpał znamiona przestępstw: podżegania do przemocy, do gróźb, do udziału w bójkach, a także przekroczył uprawnienia funkcjonariusza publicznego, czyli wyczerpał znamiona przestępstwa z art. 231 Kodeksu karnego” 

Prezydent oszukuje?! ,,Nie powiedzieliśmy ludziom części prawdy''


Strajk kobiet

Protesty kobiet, które zaczęły się po ogłoszeniu wyroku przez Trybunał Konstytucyjny są szeroko komentowane. Biorą w nich udział kobiety z całego kraju oraz Polki za granicą. Strajki były szeroko komentowane zarówno przez zwolenników jak i przeciwników.

27 października Jarosław Kaczyński również odniósł się do trwających protestów. Użył w tym celu niepochlebnych słów, które wszyscy zaczęli udostępniać w mediach społecznościowych.

Kaczyński zaapelował aby bronić polskie kościoły, mówił o przelewie krwi oraz w niepochlebnych słowach wyrażał się o kobietach oraz opozycji.

Prokuratura nie podziela zdania posłanki oraz posła, którzy zgłosili zawiadomienie i ostatecznie odmawia wszczęcia śledztwa z powodu braku przesłanek do tego.

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki
ŹródłoWP

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
Kaczyński
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...