poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Czarnek cudnie chudnie...

Czarnek cudnie chudnie…

Nie tylko gwiazdy i celebrytki decydują się na zrzucenie zbędnych kilogramów. Jakiś czas temu minister Czarnek zadeklarował, że weźmie się za siebie. Okazuje się, że udało mu się zgubić kilka kilogramów.

Obiecał i dotrzymał słowa

Minister Czarnek podzielił się z nami swoim planem dotyczącym odchudzania dzieci. Przy okazji zdążył obrazić dziewczynki, stwierdzeniem, że u nich jest większy problem. Wtedy do akcji wkroczyły osoby, które pokazały jakie są wyniki badań dotyczące otyłości wśród dzieci w Polsce.

Media oraz osoby, które zainteresowały się wypowiedzią ministra zauważyły, że on sam nie grzeszy nienaganną figurą. A wręcz ma nadwagę. Czarnek przyjął wszystkie komentarze ze spokojem i zapowiedział, że weźmie się najpierw za siebie, a dopiero później za dzieci, aby dać przykład.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Kilka kilo w dół

Czarnek obiecał, że w czasie Wielkiego Postu zrzuci minimum 5 kilogramów. Wielkanoc zaczyna się na początku kwietnia, a minister już teraz poinformował, że udało mu się zgubić 5,5 kg.

Nie jest to zawrotny wynik, ponieważ biorąc pod uwagę jak dużą nadwagę ma minister wiadome było, że pierwsze efekty przyjdą dosyć szybko. Jego organizm najpierw pozbył się wody, a dopiero za jakiś czas zacznie spalać tłuszcz.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
Źródłoo2/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Czarnek
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...