środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Córka Osieckiej zakpiła z żony prezydenta. Agata Duda może poczuć się dotknięta...

Córka Osieckiej zakpiła z żony prezydenta. Agata Duda może poczuć się dotknięta przytykiem


Obecnie większość dzieci przebywa w domu, a nauczanie jest zdalne. Jest to mało komfortowa sytuacja dla wielu rodziców, a także ich pociech. Córka Osieckiej postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii.

Agata Passent krytykuje Agatę Dudę?

Dziennikarka Agata Passent pochyliła się nad nauczaniem dzieci w domach. Postanowiła dorzucić do tej sprawy swoje 5 groszy. Przy okazji wspomniała o Agacie Dudzie, która jest nauczycielką. Wydaje się, że córka Osieckiej mogła uderzyć w czuły punkt.

Nauka zdalna wzbudza wiele emocji. Rodzice denerwują się, że muszą siedzieć po kilkanaście godzin z dziećmi nad książkami. A dzieci często nie potrafią sobie poradzić z materiałem zadawanym przez nauczycieli.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Inny punkt widzenia

Passent opisała w swoim felietonie jak u niej w domu przebiega nauka zdalna. Nawiązała również do świata polityki oraz kobiet, które związane są z tym „światkiem”.

Jak to cudownie, że jako matka i żona mam siostrzane wsparcie najważniejszych liderek Niepodległej: Pierwszej Damy, Pierwszej Córki Doradczyni, Ministry Rodziny, premiery Szydło, która obiecała, że damy radę. – napisała Passent.

Jednak to pierwszej damie poświęciła najwięcej tekstu. Wszystko dlatego, że prezydentowa jest nauczycielką i przez wiele lat uczyła w liceum.

Rozumiem, że Małżonka Prezydenta nie ma takiego oratorskiego talentu jak Emily Pankhurst czy Winston Churchill. Można poprosić o nośny płomienny tekst jakiegoś speca. Nasza Pierwsza Dama to nauczycielka. Jak nie poddać się przy prowadzeniu lekcji zdalnych – czekam na instastorkę – komentowała dalej.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Nie żyje znany aktor! Miał 71 lat

Zmarł aktor znany z taki produkcji jak: "Barwy Szczęścia", "Na dobra i na złe", "Samo życie" czy "Na Wspólnej". Mężczyzna miał 71...

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...
córka
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...