wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Coraz lepsze notowania KO. Coraz bliżej PiSu!

Coraz lepsze notowania KO. Coraz bliżej PiSu!

Kantar Polska zrobiło sondaż dotyczący poparcia dla poszczególnych partii politycznych. Wyniki mogą zaskoczyć.Z sondażu wynika, że preferencje wyborcze Polaków zmieniają się coraz bardziej. PiS może zacząć się obwiać swojej pozycji w rządzie. Na Koalicję Obywatelską chce zagłosować tyle samo Polaków co na Zjednoczoną Prawicę.

Wyniki sondażu zostały pokazane we wtorek, a wynika z nich, że jeśli wybory do Sejmu miałyby się odbyć po pandemii koronawirusa, udział w nich wzięłoby 70% obywateli. Koalicja Obywatelska i Zjednoczona Prawica miałyby podobne wyniki oscylujące w granicach 25%.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Poparcie dla PiS coraz mniejsze

W porównaniu z listopadem poparcie dla PiS spadło o 5 punktów procentowych, w tym czasie KO zyskała 1 punkt procentowy poparcia. Ruch Polska 2050 Szymona Hołowni może liczyć na około 13 procentowe poparcie. Lewica 8%, Konfederacja 6%, PSL-Koalicja Polska 5%, a Kukiz’15 tylko 2%.

Wyniki sondażu Kantar Polska różnią się od tych zleconych IBRiS przez WP. W ich badaniu PiS miał poparcie na poziomie 34%, a KO 23,4%. Badanie Kantaru zostało przeprowadzone na obywatelach Polski powyżej 18 roku życia. Próba reprezentatywna wynosiła 986 obywateli. Zostały przeprowadzone metodą bezpośrednich wywiadów wspomaganych komputerowo (CAPI)

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
PiS
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...