wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tragedia! Znaleziono martwego mężczyznę na uniwersyteckim kampusie

Tragedia! Znaleziono martwego mężczyznę na uniwersyteckim kampusie

Na kampusie jednego z najstarszych oraz najbardziej znanego Uniwersytetu znaleziono ciało mężczyzny. Policja stara się ustalić tożsamość zmarłego.

Zwłoki na UW

W poniedziałek 11 stycznia 2021 roku w godzinach popołudniowych na jednym z kampusów Uniwersytetu Warszawskiego zostało znaleziono ciało mężczyzny. Po godzinie 14:00 warszawskie pogotowie ratunkowe otrzymało zgłoszenie, że znaleziono kogoś nieprzytomnego.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że około 45-letni mężczyzna nie żyje. Pogotowie zawiadomiło policję, która pojawiła się na miejscu. Zwłoki znaleziono pomiędzy domem studenckim przy Żwirki i Wigury 97/99, a budynkiem numer 97.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Policja ustala tożsamość zmarłego

Zwłoki mężczyzny zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej. Wszystkie czynności odbyły się bez udziału prokuratora. Policja próbuje ustalić tożsamość mężczyzny co nie będzie łatwe.

Okazuje się, że zmarły nie miał przy sobie dokumentów, a jego wygląd oraz ubranie sprawiały wrażenie, że spędził dużo czasu na ulicy. To bardzo utrudni śledczym dochodzenie. Po sekcji zwłok będzie wiadomo co było przyczyną śmierci.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
ŹródłoWP/ TVN24

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
uniwersytet
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...