poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Co stało się z Magdaleną Żuk? Czy postępowanie coś wyjaśni?

Co stało się z Magdaleną Żuk? Czy postępowanie coś wyjaśni?


Śmierć Magdaleny Żuk była szokiem dla całej jej rodziny. Media długo żyły tym co mogło wydarzyć się w Egipcie. Do tej pory nikt nie wierzy w jej samobójstwo. Czy w końcu dowiemy się co wydarzyło się w czasie jej upragnionych wakacji?

Śledztwo znowu przedłużone

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zawnioskowała do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu o kolejne przedłużenie śledztwa. Ma ono wyjaśnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Tym razem czas został przedłużony do 30 czerwca.

Jakiś czas temu udało się uzyskać dokumenty z Egiptu, jednak nadal są one analizowane przez Polskich biegłych. Ostatnim etapem śledztwa ma być uzyskanie opinii biegłych z zakresu toksykologii, psychiatrii oraz medycyny sądowej. Bez tego śledczy nie mogą wyjaśnić przyczyn śmierci 27-latki.

Władze ostrzegają! Zagrożenie dla kilku regionów

Ustalenia

Do tej pory udało się przesłuchać około 200 osób. Członkowie rodziny Żuk, jej chłopak, znajomi, byli partnerzy, osoby podróżujące razem z nią, a także uczestnicy wycieczki zostali dokładnie przepytani.

Prokuratura ocenia, że na ciele kobiety nie odnaleziono śladów, które potwierdzałyby udział osób trzecich w jej śmierci. Nie znaleziono również dowodów na stosowanie przemocy czy gwałt.

Gdynia: Antyszczepionkowcy zaatakowali szczepionkobus stojący na bulwarze

Grupa wsparcia

Na Facebooku cały czas jest grupa, na której pojawiają się nowe informacje dotyczące śmierci Magdaleny Żuk. Na profilu możemy przeczytać o tym, że jej chłopak oraz rezydent w Egipcie są ze sobą powiązani, a kobieta miała być ofiarą handlu ludźmi.

Opublikowany przez Magdalena Żuk-Śledztwo Niedziela, 26 listopada 2017
Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Co wydarzyło się w Egipcie?

Kobieta miała wyjechać na wakacje ze swoim chłopakiem, jednak chwilę przed wyjazdem okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magdalena Żuk podjęła decyzję o samotnej podróży. Od początku podróży byli w stałym kontakcie telefonicznym. Później zaczął on słabnąć.

Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej Żuk błagała partnera, aby ten zabrał ją jak najszybciej do Polski. Partner wraz z polskim przedstawicielem dyplomatycznym w Kairze zaplanowali jej wcześniejszy powrót. Pogarszający się stan zdrowia kobiety uniemożliwił jej powrót do kraju.

Magdalena nie została wpuszczona na pokład samolotu, zdecydowano o przewiezieniu jej do szpitala. Tam miała wyskoczyć z okna na pierwszym piętrze. Po upadku trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie zmarła z powodu silnych obrażeń.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
Żuk
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...