wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Co stało się z Magdaleną Żuk? Czy postępowanie coś wyjaśni?

Co stało się z Magdaleną Żuk? Czy postępowanie coś wyjaśni?

Śmierć Magdaleny Żuk była szokiem dla całej jej rodziny. Media długo żyły tym co mogło wydarzyć się w Egipcie. Do tej pory nikt nie wierzy w jej samobójstwo. Czy w końcu dowiemy się co wydarzyło się w czasie jej upragnionych wakacji?

Śledztwo znowu przedłużone

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze zawnioskowała do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu o kolejne przedłużenie śledztwa. Ma ono wyjaśnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk. Tym razem czas został przedłużony do 30 czerwca.

Jakiś czas temu udało się uzyskać dokumenty z Egiptu, jednak nadal są one analizowane przez Polskich biegłych. Ostatnim etapem śledztwa ma być uzyskanie opinii biegłych z zakresu toksykologii, psychiatrii oraz medycyny sądowej. Bez tego śledczy nie mogą wyjaśnić przyczyn śmierci 27-latki.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Ustalenia

Do tej pory udało się przesłuchać około 200 osób. Członkowie rodziny Żuk, jej chłopak, znajomi, byli partnerzy, osoby podróżujące razem z nią, a także uczestnicy wycieczki zostali dokładnie przepytani.

Prokuratura ocenia, że na ciele kobiety nie odnaleziono śladów, które potwierdzałyby udział osób trzecich w jej śmierci. Nie znaleziono również dowodów na stosowanie przemocy czy gwałt.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Grupa wsparcia

Na Facebooku cały czas jest grupa, na której pojawiają się nowe informacje dotyczące śmierci Magdaleny Żuk. Na profilu możemy przeczytać o tym, że jej chłopak oraz rezydent w Egipcie są ze sobą powiązani, a kobieta miała być ofiarą handlu ludźmi.

Opublikowany przez Magdalena Żuk-Śledztwo Niedziela, 26 listopada 2017
Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Co wydarzyło się w Egipcie?

Kobieta miała wyjechać na wakacje ze swoim chłopakiem, jednak chwilę przed wyjazdem okazało się, że nie ma on ważnego paszportu. Magdalena Żuk podjęła decyzję o samotnej podróży. Od początku podróży byli w stałym kontakcie telefonicznym. Później zaczął on słabnąć.

Podczas ostatniej rozmowy telefonicznej Żuk błagała partnera, aby ten zabrał ją jak najszybciej do Polski. Partner wraz z polskim przedstawicielem dyplomatycznym w Kairze zaplanowali jej wcześniejszy powrót. Pogarszający się stan zdrowia kobiety uniemożliwił jej powrót do kraju.

Magdalena nie została wpuszczona na pokład samolotu, zdecydowano o przewiezieniu jej do szpitala. Tam miała wyskoczyć z okna na pierwszym piętrze. Po upadku trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie zmarła z powodu silnych obrażeń.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Żuk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...