piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Co robią dzieci Lecha Wałęsy? Prawda wyszła na jaw. Polacy są w...

Co robią dzieci Lecha Wałęsy? Prawda wyszła na jaw. Polacy są w szoku!

Prawnicy, lekarze, a może politycy? Czym tak na prawdę zajmują się dzieci Wałęsy? Prawda jest dużo bardziej brutalna niż moglibyśmy się spodziewać.Gdy Lech Wałęsa w 1990 roku został prezydentem miał już ośmioro dzieci. Najmłodsza córka Brygida miała 5 lat, a najstarszy syn 20. Przez następne lata okazało się, że dzieci byłego prezydenta nie należą do najgrzeczniejszych.

Samobójstwo, alkohol, rozwody czy konflikty z prawem to codzienność dzieci Wałęsy. Znany Tata i jego nazwisko mogą otworzyć wiele drzwi do kariery. Jest to również obciążające dla dzieci, ponieważ mogą nie odnaleźć się w świecie, w którym wszyscy na nie patrzą.

Ludzie nie wiedzieli co się dzieje. Obrzydliwa propaganda na ulicach Warszawy!


Media rozpisywały się już o uzależnieniu od alkoholu Sławomira, ogromnych długach Marii Wiktorii oraz samobójstwie Przemysława. Jarosław jako jedyny poszedł w ślady ojca i zajął się polityką.

Bogdan w służbach mundurowych

To on ponad 30 lat temu obierał ze swoją mamą Danutą Wałęsą pokojową nagrodę nobla dla Wałęsy. Obecnie mieszka w Trójmieście. Jest rozwodnikiem, z pierwszego małżeństwa ma córkę Weronikę, która jest najstarszą wnuczką byłego prezydenta. Bogdan studiował ekonomię, jednak porzucił edukację. Pracował w Urzędzie Ochrony Państwa oraz ABW.

Pogubiony Sławomir

Ma 48 lat, dwa nieudane małżeństwa za sobą oraz wypadki pod wpływem alkoholu. Jest on przykładem tego jak można nie poradzić sobie ze sławą rodziców. Sławomir zaczął uciekać od „wielkiego świata” w alkohol oraz huczne imprezy. Miał dwa wypadki samochodowe, w tym jeden pod wpływem alkoholu.

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!


Przemysław i jego śmierć

Przemysław tak jak i Sławomir nie radził sobie ze sławą ojca. Miał depresję oraz problemy z alkoholem. W 2017 roku popełnił samobójstwo. Było o nim głośno gdy w 1993 roku spowodował wypadek samochodowy. Nie został jednak skazany. Dziesięć lat później pijany, wjechał w radiowóz. Został skazany na rok więzienia w zawieszeniu. Jego małżeństwa zakończyły się rozwodami.

Jarosław został politykiem

Jako jedyny ze wszystkich dzieci Lecha Wałęsy przebił się w świecie polityki. Jest „ukochanym synkiem mamusi” czego nie ukrywa. Dwukrotnie był posłem w Parlamencie Europejskim. W 2011 roku uciekł śmierci po ciężkim wypadku na motocyklu.

Prima balerina – Magdalena

Najstarsza z córek była utalentowaną baletnicą, niestety jej karierę przerwała kontuzja. Zaczęła studia farmaceutyczne, jednak zmieniła kierunek i jest absolwentką teologii. Pracowała jako katechetka i wychowawczyni w szkole baletowej, w której sama się uczyła. Na okładkach mogliśmy ją oglądać, gdy została „twarzą” kremu do depilacji.

Taniec z Marią Wiktorią

Ta z córek Lecha Wałęsy ma zadatki na celebrytkę. Kiedyś wystąpiła w programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Zasłynęła z imprez z celebrytami oraz ogromnego bankructwa i długu, który spłacił jej ojciec.

58-latek wykorzystywał seksualnie 13-letnią córkę znajomych!
ŹródłoOnet

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii