sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Co robią dzieci Lecha Wałęsy? Prawda wyszła na jaw. Polacy są w...

Co robią dzieci Lecha Wałęsy? Prawda wyszła na jaw. Polacy są w szoku!


Prawnicy, lekarze, a może politycy? Czym tak na prawdę zajmują się dzieci Wałęsy? Prawda jest dużo bardziej brutalna niż moglibyśmy się spodziewać.Gdy Lech Wałęsa w 1990 roku został prezydentem miał już ośmioro dzieci. Najmłodsza córka Brygida miała 5 lat, a najstarszy syn 20. Przez następne lata okazało się, że dzieci byłego prezydenta nie należą do najgrzeczniejszych.

Samobójstwo, alkohol, rozwody czy konflikty z prawem to codzienność dzieci Wałęsy. Znany Tata i jego nazwisko mogą otworzyć wiele drzwi do kariery. Jest to również obciążające dla dzieci, ponieważ mogą nie odnaleźć się w świecie, w którym wszyscy na nie patrzą.

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg


Media rozpisywały się już o uzależnieniu od alkoholu Sławomira, ogromnych długach Marii Wiktorii oraz samobójstwie Przemysława. Jarosław jako jedyny poszedł w ślady ojca i zajął się polityką.

Bogdan w służbach mundurowych

To on ponad 30 lat temu obierał ze swoją mamą Danutą Wałęsą pokojową nagrodę nobla dla Wałęsy. Obecnie mieszka w Trójmieście. Jest rozwodnikiem, z pierwszego małżeństwa ma córkę Weronikę, która jest najstarszą wnuczką byłego prezydenta. Bogdan studiował ekonomię, jednak porzucił edukację. Pracował w Urzędzie Ochrony Państwa oraz ABW.

Pogubiony Sławomir

Ma 48 lat, dwa nieudane małżeństwa za sobą oraz wypadki pod wpływem alkoholu. Jest on przykładem tego jak można nie poradzić sobie ze sławą rodziców. Sławomir zaczął uciekać od „wielkiego świata” w alkohol oraz huczne imprezy. Miał dwa wypadki samochodowe, w tym jeden pod wpływem alkoholu.

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?


Przemysław i jego śmierć

Przemysław tak jak i Sławomir nie radził sobie ze sławą ojca. Miał depresję oraz problemy z alkoholem. W 2017 roku popełnił samobójstwo. Było o nim głośno gdy w 1993 roku spowodował wypadek samochodowy. Nie został jednak skazany. Dziesięć lat później pijany, wjechał w radiowóz. Został skazany na rok więzienia w zawieszeniu. Jego małżeństwa zakończyły się rozwodami.

Jarosław został politykiem

Jako jedyny ze wszystkich dzieci Lecha Wałęsy przebił się w świecie polityki. Jest „ukochanym synkiem mamusi” czego nie ukrywa. Dwukrotnie był posłem w Parlamencie Europejskim. W 2011 roku uciekł śmierci po ciężkim wypadku na motocyklu.

Prima balerina – Magdalena

Najstarsza z córek była utalentowaną baletnicą, niestety jej karierę przerwała kontuzja. Zaczęła studia farmaceutyczne, jednak zmieniła kierunek i jest absolwentką teologii. Pracowała jako katechetka i wychowawczyni w szkole baletowej, w której sama się uczyła. Na okładkach mogliśmy ją oglądać, gdy została „twarzą” kremu do depilacji.

Taniec z Marią Wiktorią

Ta z córek Lecha Wałęsy ma zadatki na celebrytkę. Kiedyś wystąpiła w programie telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Zasłynęła z imprez z celebrytami oraz ogromnego bankructwa i długu, który spłacił jej ojciec.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni
ŹródłoOnet

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...