środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Nowe życie, nowe nazwisko! Co jeszcze zmieniło się u księdza Tymoteusza Szydło?!

Nowe życie, nowe nazwisko! Co jeszcze zmieniło się u księdza Tymoteusza Szydło?!


Ręka, rękę myje… Ksiądz Tymoteusz Szydło po odejściu ze stanu duchownego mógł liczyć na pomoc rodziny i znajomych. Pracuje w firmie powiązanej z Beatą Szydło i Danielem Obajtkiem.

Pracownik ERG Bieruń Folie

Z informacji, do których udało się dotrzeć OKO.press, syn byłej premier jest pracownikiem firmy ERG Bieruń Folie. Jak się okazuje udziałowcami w tej, że firmie są matka byłego księdza Beata Szydło oraz prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Młody mężczyzna pracuje w tam pod zmienionym nazwiskiem.

Tymoteusz Szydło zdecydował się na pracę pod nazwiskiem panieńskim swojej matki. Jest przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za dystrybucję worków foliowych. Dziennikarze postanowili skontaktować się z firmą, aby ustalić czy były ksiądz jest ich pracownikiem. Zapytali sekretarkę czy mogą rozmawiać z Tymoteuszem Szydło. Pracownica sekretariatu firmy odpowiedziała, że „Pan Tymoteusz jest poza firmą, na urlopie” i że nie umie odpowiedzieć, kiedy będzie uchwytny.

Gdy zapytali, czy można złapać go, dzwoniąc pod numer podany na stronie firmy, gdzie przy imieniu Tymoteusz widniało inne nazwisko, sekretarka nagle spłoszyła się i zaczęła zapewniać, że „pan Szydło nie pracuje w ERG Bieruń Folie”, i że „to jakaś pomyłka”.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Szydło nie przyznaje się do nazwiska?

Dziennikarze postanowili zadzwonić również pod numer podany na stronie internetowej firmy. Zapytali czy rozmawiają z Tymoteuszem Szydło. Mężczyzna wyraźnie był zmieszany sytuacją i próbował przekonywać, że nie ma na nazwisko Szydło.

Mecenas Maciej Zaborowski skontaktował się z mediami i przekazał, że faktycznie Tymoteusz Szydło zmienił nazwisko, jednak nie chce go podawać do publicznej wiadomości. Przekazał również, że były ksiądz jest pracownikiem firmy ERG Bieruń.

Dziś skontaktował się z nami mecenas Maciej Zaborowski, który ostatnio często występuje w mediach jako pełnomocnik Daniela Obajtka. Tym razem wystąpił jako przedstawiciel syna byłej premier.

Po odejściu ze stanu duchownego nie chciał być na utrzymaniu rodziców. Postanowił, że nie będzie wysyłał CV do różnych firm, aby nie nadawać tej sprawie dodatkowego rozgłosu. Poprosił o pomoc m.in. swoją mamę. Mama zwróciła się do różnych osób, m.in. do pana Daniela Obajtka. Od niego dowiedziała się, że w firmie ERG Bieruń poszukiwany jest ktoś do pracy – przekazał Zaborowski.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Tymoteusz
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...