poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Nowe życie, nowe nazwisko! Co jeszcze zmieniło się u księdza Tymoteusza Szydło?!

Nowe życie, nowe nazwisko! Co jeszcze zmieniło się u księdza Tymoteusza Szydło?!

Ręka, rękę myje… Ksiądz Tymoteusz Szydło po odejściu ze stanu duchownego mógł liczyć na pomoc rodziny i znajomych. Pracuje w firmie powiązanej z Beatą Szydło i Danielem Obajtkiem.

Pracownik ERG Bieruń Folie

Z informacji, do których udało się dotrzeć OKO.press, syn byłej premier jest pracownikiem firmy ERG Bieruń Folie. Jak się okazuje udziałowcami w tej, że firmie są matka byłego księdza Beata Szydło oraz prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Młody mężczyzna pracuje w tam pod zmienionym nazwiskiem.

Tymoteusz Szydło zdecydował się na pracę pod nazwiskiem panieńskim swojej matki. Jest przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za dystrybucję worków foliowych. Dziennikarze postanowili skontaktować się z firmą, aby ustalić czy były ksiądz jest ich pracownikiem. Zapytali sekretarkę czy mogą rozmawiać z Tymoteuszem Szydło. Pracownica sekretariatu firmy odpowiedziała, że „Pan Tymoteusz jest poza firmą, na urlopie” i że nie umie odpowiedzieć, kiedy będzie uchwytny.

Gdy zapytali, czy można złapać go, dzwoniąc pod numer podany na stronie firmy, gdzie przy imieniu Tymoteusz widniało inne nazwisko, sekretarka nagle spłoszyła się i zaczęła zapewniać, że „pan Szydło nie pracuje w ERG Bieruń Folie”, i że „to jakaś pomyłka”.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Szydło nie przyznaje się do nazwiska?

Dziennikarze postanowili zadzwonić również pod numer podany na stronie internetowej firmy. Zapytali czy rozmawiają z Tymoteuszem Szydło. Mężczyzna wyraźnie był zmieszany sytuacją i próbował przekonywać, że nie ma na nazwisko Szydło.

Mecenas Maciej Zaborowski skontaktował się z mediami i przekazał, że faktycznie Tymoteusz Szydło zmienił nazwisko, jednak nie chce go podawać do publicznej wiadomości. Przekazał również, że były ksiądz jest pracownikiem firmy ERG Bieruń.

Dziś skontaktował się z nami mecenas Maciej Zaborowski, który ostatnio często występuje w mediach jako pełnomocnik Daniela Obajtka. Tym razem wystąpił jako przedstawiciel syna byłej premier.

Po odejściu ze stanu duchownego nie chciał być na utrzymaniu rodziców. Postanowił, że nie będzie wysyłał CV do różnych firm, aby nie nadawać tej sprawie dodatkowego rozgłosu. Poprosił o pomoc m.in. swoją mamę. Mama zwróciła się do różnych osób, m.in. do pana Daniela Obajtka. Od niego dowiedziała się, że w firmie ERG Bieruń poszukiwany jest ktoś do pracy – przekazał Zaborowski.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Tymoteusz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...