czwartek, 8 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ksiądz Janusz Chyła krytykuje nowe szczepionki i staje się pośmiewiskiem w Internecie

Ksiądz Janusz Chyła krytykuje nowe szczepionki i staje się pośmiewiskiem w Internecie

Ksiądz Janusz Chyła ma bardzo kontrowersyjne podejście w wielu kwestiach. Potrafi zaskoczyć zarówno swoich fanów jak i antyfanów.Kontrowersyjny ksiądz lubi dzielić się na Twitterze swoimi przemyśleniami. Ostatnio uznał, że szczepionki i aborcja się łączą, ponieważ szczepionki zawierają w sobie materiał biologiczny nienarodzonych dzieci.

Ksiądz powołuje się na dokument „Dignitas personae” który jest instrukcją Kongregacji Nauki i Wiary dotyczącą wielu problemów bioetycznych. Nasuwa się pytanie czy ksiądz ma rację, a szczepionki robione są w jakiejś części z abortowanych płodów?

Takie informacje nigdy nie zostały potwierdzone przez żadnego naukowca. Od kilku lat na forach internetowych pojawiają się takie pytania. Wielu naukowców próbowało wyjaśnić jak przebiega proces tworzenia szczepionek jednak ludzie nie dają im wiary.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba


W latach 60. ubiegłego wieku 1% dzieci rodziło się z różyczką wrodzoną. W tamtym czasie wiele kobiet, które dowiadywało się o nieuleczalnych wadach u swoich dzieci decydowało się na aborcję. Płody zakażone różyczką wysyłano do laboratorium Stanleya Plotikna, które zajmowało się badaniami nad chorobą. Opracowywano tam stabilną linię komórkową, do stworzenia szczepionki.

Jest to jeden przypadek, który od dawna nie ma już miejsca. Jednak osoby, które wierzą w teorie spiskowe na temat szczepionek nadal powołują się na sytuację z ubiegłego wieku.

Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!
ŹródłoOnet

Krystyna Pawłowicz nawołuje do linczu na 10-latku!

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz przeszła tym razem samą siebie. Jej wpis na Twitterze jest ohydny i namawia do linczu na 10-latku!...

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!
szczepionki
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...