środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Chwile grozy pod Siedlcami! 20-latek wymachiwał maczetą!

Chwile grozy pod Siedlcami! 20-latek wymachiwał maczetą!

Chwile grozy przeżyli pracownicy oraz klienci stacji benzynowej pod Siedlcami w województwie Mazowieckim. 20-latek wymachiwał maczetą.

Z maczetą w świat

20-latek przyjechał zdezelowanym samochodem na stację benzynową. Zatankował swoje auto, a gdy przyszło do opłacenia rachunku, wyjął maczetę i zaczął nią grozić klientom oraz pracownikom stacji. Ostatecznie zdecydował się odjechać, bez uiszczenia opłaty.

chwile
Samochód sprawcy zdarzenia (źródło: se.pl)
Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Pijany wsiadł do samochodu

Młody mężczyzna po zatankowaniu swego auta zaczepił jednego z klientów stacji i grożąc mu maczetą, zażądał od niego pieniędzy. Następnie usiłował odjechać, i podczas próby zatrzymania przez pracowników stacji tym samym narzędziem zagroził im pozbawieniem życia – przekazała Agnieszka Świerczewska z siedleckiej policji.

Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Ledwo trzymał się na nogach i nie do końca zdawał sobie sprawę co zrobił. Okazało się, że wydmuchał 2,5 promila alkoholu.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
chwile
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...