wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Chuligani okradli ciężko chorą dziewczynkę z pieniędzy

Chuligani okradli ciężko chorą dziewczynkę z pieniędzy

Joasia cierpi na porażenie mózgowe i jest wychowywana przez babcię, która ma bardzo duże kłopoty finansowe i nie stać ją na leczenie wnuczki. Pieniądze zbierane do puszek w sklepach to jedyna szansa na rehabilitację dzieckaW jednym ze sklepów spożywczych w Łodzi została ustawiona puszka. Charytatywna akcja zbierania pieniędzy dla Joasi poruszyła serca wielu mieszkańców, którzy chętnie pomagali wrzucając liczne monety i banknoty. Nie każdy ma tak dobre serce. Przykładem tego jest para chuliganów, którzy ukradli datki.

Karygodna sytuacja

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Najpierw mężczyzna zrobił małe zakupy, po czym przyszedł z koleżanką, która osłaniała go kiedy kradł puszę z pieniędzmi. Właściciel sklepu spożywczego patrząc na nagrania nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Wielu chuliganów nie zdaje sobie sprawy z tego, komu kradnie pieniądze. Nierzadko utrata takich środków przez osobę potrzebującą zabiera jej szanse na normalne funkcjonowanie.

Dla fundacji to jedno z najważniejszych źródeł finansowania pomocy potrzebującym dzieciom. Dzięki jednej takiej puszce ustawionej w sklepie jesteśmy w stanie zebrać nawet do dwóch tysięcy złotych. To ogromna pomoc dla potrzebujących – podkreśla Dagmara Walczak z Fundacji Pomaluj Mój Świat.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
Źródłofakt.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Chuligani okradli ciężko chorą dziewczynkę
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...