Dramat wnuczki Leszka Millera! Konieczna kosztowna operacja

2838

Monika Miller niedawno trafiła do szpitala, gdzie poznała diagnozę o swoim stanie zdrowia. Choruje na fibromialgię. Teraz czeka ją kosztowna operacja.

Choroba Moniki Miller
instagram.com, @monika.milller
Dramat żony Szczęsnego. Najpierw nowotwór, a teraz walka o zdrowie

Choroba Moniki Miller

Fibromialgia to przewlekły zespół bólowy, którego głównym objawem jest wypadanie włosów. Wnuczka Leszka Millera zmaga się z chorobą już 6 lat. Próbowała różnych sposobów, suplementów, leków. Nie raz z ust jej lekarzy padało stwierdzenie, że powodem jest anemia lub brak witamin. Po wielu latach zwalczania choroby postanowiła, że wykona operację przeszczepu włosów, którego termin przypada na 17 lutego. Jego koszt wynosi aż 20 tysięcy złotych. Monika Miller w programie ,,Co za tydzień” powiedziała, że ma odłożone pieniądze na tę okazję i zapisała się do najlepszego specjalisty.


Możemy się spodziewać ataków w Polsce. Analityk PISM ostrzega

Monika Miller nie ukrywa strachu


,,Problemem jest to, że zanim ten przeszczep się przyjmie i wszystko będzie wyglądało dobrze, musi minąć sporo czasu. W moim przypadku nawet dwa lata”– mówi w programie. ,,Trochę się boję. Widziałam efekty tuż po zabiegu. Wygląda to przerażająco. Naprawdę makabra” – dodaje wnuczka Millera. Monika Miller z pewnością poinformuje swoich obserwatorów i fanów jak przebiegła operacja. 

Mężczyzna próbował okraść sklep. Pomagały mu jego dzieci w wieku 9 i 11 lat
Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here