środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Były szef komentuje co dzieje się w "Wiadomościach". Nie ma już dla...

Były szef komentuje co dzieje się w „Wiadomościach”. Nie ma już dla nich ratunku?!

Były szef „Wiadomości” TVP w udzielonym wywiadzie mówi o zszarganym dobrym imieniu stacji. Zapytany czy widzi jeszcze jakieś szanse podał kilka propozycji.

Dziennikarz, producent i scenarzysta

Jan Pawlicki jest dziennikarzem, producentem i scenarzystą, który w 2016 roku został mianowany dyrektorem TVP1. Jednak stanowisko stracił zaledwie pół roku po mianowaniu. W wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl, odpowiedział na pytania dotyczące TVP.

Pawlicki w dość niepochlebnych słowach powiedział co sądzi o sytuacji „Wiadomości” TVP. Wspomniał on o „negatywnym wizerunku” samej stacji, ale przede wszystkim głównym wydaniu informacyjnym w TVP1.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Jest jeszcze ratunek dla TVP?

Mężczyzna zapytany o ratunek dla „Wiadomości” stanowczo odpowiedział, że przede wszystkim zmieniłby tytuł, oprawę graficzną, a także wycofał wszystkich prowadzących oraz osoby tworzące program. W ich miejsce przesunąłby dziennikarzy, którzy tworzą inne magazyny informacyjne, ale nie mają propagandowego wydźwięku.

Dziennikarz wyraził swoje przekonanie, że gdyby „Wiadomości” były rzetelne, to zapewne ich wynik oglądalności byłby dużo wyższy niż obecnie. Pawlicki zapytany o prezesa Kurskiego, odpowiedział, że jest to „najbardziej cyniczny prezes” jaki kiedykolwiek był na tym stanowisku.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Wiadomości
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...