środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji usłyszał zarzuty między innymi o molestowanie.

Długa lista przewinień

Lista przewinień Wojciecha D. jest bardzo długa. Niegdyś radny powiatu z ramienia PiS oraz zastępca komendanta policji. Dzisiaj oskarżony o wiele przewinień. Już w 2018 roku mężczyzną zainteresowały się służby z Biura Spraw Wewnętrznych, ponieważ miał podejrzanie dużo połączeń telefonicznych z nieletnią córką znajomego.

Dziewczynka została wezwana na przesłuchanie, wtedy okazało się, że była molestowana przez byłego policjanta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna łapał dziewczynkę za miejsca intymne, a także składał jej propozycje seksualne.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Molestowanie, alkohol, jazda po pijanemu…

Najpierw było molestowanie, później śledczy odkryli, że używał radiowozu do przewożenia swoich mebli. Jakby tego mało Wojciech D. spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Okazało się, że miał 3 promile w swoim organizmie.

Mogłoby się wydawać, że mężczyzna sporo nabroił co odbiło się na jego reputacji. Okazuje się, że PiS jest innego zdania i nie widzą podstawa, by mężczyzna nie pełnił już funkcji radnego.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości
ŹródłoWP/Fakt

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
PiS
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...