wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Brutalne morderstwo pary emerytów. Mordercy są już za kratami

Brutalne morderstwo pary emerytów. Mordercy są już za kratami

Warszawscy policjanci zatrzymali osiem osób, które mają związek z brutalnym morderstwem pary emerytów. Para z warszawskiego Grochowa miała być torturowana przed brutalną śmiercią.

Zwłoki starszego małżeństwa odnaleziono w nich mieszkaniu przy ulicy Osowskiej w Warszawie. Ciała 84-letniej Jadwigi i jej 85-letniego męża Ryszarda ujawniono w połowie lutego 2020 roku. Gdyby nie rodzina zmarłych nie wiadomo kiedy zostaliby odnalezieni. Zaniepokojeni bliscy, którzy nie mieli kontaktu od dłuższego czasu z emerytami powiadomili policję. Po przyjeździe do ich mieszkania odkryto okrutną prawdę.

Z ustaleń mediów wynika, że starsi ludzie przed śmiercią byli długo torturowani, a ich ciała były zmasakrowane. Po długich i bolesnych cierpieniach zostali uduszeni. Ich ciała zostały odnalezione pod stertą ubrań.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Zlokalizowano sprawców

Od odnalezienia zwłok policjanci bardzo intensywnie poszukiwali sprawców zbrodni. W środę rzecznik Komendanta Stołecznego Policji ogłosił, że sprawa zabójstwa została rozwiązana, a sprawcy ujęci.

Zostało zatrzymanych osiem osób, w tym zleceniodawcę oraz dwóch podejrzanych o zabójstwo. Akcje zatrzymania odbywały się na terenie kilku miejscowości w pobliżu Warszawy, a także województwa pomorskiego. W Ożarowie Mazowieckim zatrzymano zleceniodawcę zabójstwa. A w Ołtarzewie i Wejherowie mężczyzn podejrzewanych o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa
ŹródłoOnet/Twitter

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
emerytów
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...