wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Boski seks u Rydzyka! W bardzo korzystnej cenie

Boski seks u Rydzyka! W bardzo korzystnej cenie

Coraz bliżej święta, czas prezentów, którymi obdarowujemy się wzajemnie ze swoimi bliskimi. Co prawda obecnie nie można się spotykać, ale i tak wpadamy w zakupową gorączkę. Ojciec Rydzyk proponuje na święta… Boski seks.

Brzmi jak żart! A jednak nie ksiądz Rydzyk, który słynie ze smykałki do interesów prowadzi między innymi sklep online. W ciągu roku jest on rzadko odwiedzany przez internautów, choć i sam Rydzyk o nim zapomina. Przez większość roku jest on w stanie hibernacji, a w grudniu budzi się do życia.

W sklepiku możemy znaleźć wiele ciekawych propozycji na prezent dla najmłodszych, starszych, dla pań oraz panów. Sklep Rydzyka ma świetne propozycje dla każdego szczególnie dla panów, ponieważ w dziale dla kobiet nie znajdziemy takich ciekawostek.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Propozycja dla panów to książka, którą „każdy katolik” powinien znać. Jej piękny tytuł to „Seks jest boski, czyli erotyka katolika”. Książka musi cieszyć się ogromnym powodzeniem, ponieważ zostały już ostatnie sztuki w magazynie.

Opis książki też ma zachęcić do zakupu. Na stronie możemy znaleźć taki opis: „Ksawery Knotz nie tylko nie boi się zachęcać małżeństw do rozmowy na ten temat, ale i przekonuje, aby seks uprawiać i czerpać z niego przyjemność i poczucie więzi. Nie może być inaczej, skoro są teologowie, którzy twierdzą, że orgazm to przedsionek nieba. Nieprawdą jest też, że katolik może to robić wyłącznie „pod kołderką i po ciemku”.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Rydzyk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...