niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Bójka zakończyła się śmiercią. Pobity zmarł na klatce schodowej!

Bójka zakończyła się śmiercią. Pobity zmarł na klatce schodowej!

W sobotę Sosnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej leży nieprzytomny mężczyzna. Początkowo wydawało się, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak zeznania świadków oraz obrażenia mężczyzny wskazywały na udział osób trzecich.Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 19 grudnia. Przed północą policjanci w Sosnowcu odebrali zgłoszenie, że na klatce jednego z bloków leży nieprzytomny mężczyzna. Z podanych informacji wynikało, że jest cały we krwi i nie oddycha. Na miejscu okazało się, że 45-letni mężczyzna nie żyje.

Na początku wszystko wskazywało na nieszczęśliwy wypadek. Jednak w toku sprawy okazało się, że mężczyzna wraz z czterema innymi osobami uczestniczył w libacji alkoholowej. Policja przesłuchała trzech mężczyzn oraz kobietę, którzy jako ostatni przebywali z denatem. Ich zeznania były niespójne.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!


Co wydarzyło się feralnej nocy?

Z zeznań, które są bardzo nie zrozumiałe policja wywnioskowała, że mężczyzna prawdopodobnie wdał się w bójkę lub doszło do pobicia, a on z powodu upojenia alkoholowego nie miał siły się bronić. Dodatkowo obrażenia na ciele mężczyzny wskazywały na dotkliwe pobicie.

Po czasie okazało się, że w trakcie mocno zakrapianej alkoholem imprezy doszło do kłótni pomiędzy jej uczestnikami. 23-letni mężczyzna sprzeczał się z 45-latkiem. Kłótnia przeniosła się na klatkę schodową, a tam doszło do bójki, w której starszy z mężczyzn zmarł. 23-latek został zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Za popełniony czyn grozi mu nawet 25 lat więzienia.

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
bójka
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...