niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Bójka zakończyła się śmiercią. Pobity zmarł na klatce schodowej!

Bójka zakończyła się śmiercią. Pobity zmarł na klatce schodowej!

W sobotę Sosnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej leży nieprzytomny mężczyzna. Początkowo wydawało się, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak zeznania świadków oraz obrażenia mężczyzny wskazywały na udział osób trzecich.Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 19 grudnia. Przed północą policjanci w Sosnowcu odebrali zgłoszenie, że na klatce jednego z bloków leży nieprzytomny mężczyzna. Z podanych informacji wynikało, że jest cały we krwi i nie oddycha. Na miejscu okazało się, że 45-letni mężczyzna nie żyje.

Na początku wszystko wskazywało na nieszczęśliwy wypadek. Jednak w toku sprawy okazało się, że mężczyzna wraz z czterema innymi osobami uczestniczył w libacji alkoholowej. Policja przesłuchała trzech mężczyzn oraz kobietę, którzy jako ostatni przebywali z denatem. Ich zeznania były niespójne.Co wydarzyło się feralnej nocy?

Z zeznań, które są bardzo nie zrozumiałe policja wywnioskowała, że mężczyzna prawdopodobnie wdał się w bójkę lub doszło do pobicia, a on z powodu upojenia alkoholowego nie miał siły się bronić. Dodatkowo obrażenia na ciele mężczyzny wskazywały na dotkliwe pobicie.

Po czasie okazało się, że w trakcie mocno zakrapianej alkoholem imprezy doszło do kłótni pomiędzy jej uczestnikami. 23-letni mężczyzna sprzeczał się z 45-latkiem. Kłótnia przeniosła się na klatkę schodową, a tam doszło do bójki, w której starszy z mężczyzn zmarł. 23-latek został zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Za popełniony czyn grozi mu nawet 25 lat więzienia.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...