poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Białoruscy żołnierze przystąpili do ataku! To może oznaczać wojnę

Białoruscy żołnierze przystąpili do ataku! To może oznaczać wojnę

Jak wynika z informacji przekazanych przez Straż Graniczną w mediach społecznościowych, doszło do ataku ze strony białoruskich żołnierzy. W doniesieniach tych zawarto informację, że żołnierze rozpoczęli rozbiórkę tymczasowej zapory granicznej. Do zdarzenia doszło w rejonie Czeremcha.

Białoruscy żołnierze
commons.wikimedia.org
Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Próbowali zniszczyć tymczasową zaporę graniczną

Białoruscy żołnierze zostali przyłapani na próbie zniszczenia zapory granicznej. Powyrywali oni słupki ogrodzeniowe, a także rozrywali concetrinę korzystając z pomocy pojazdu służbowego. Podczas rozbiórki zapory, sukcesywnie oślepiali polskich funkcjonariuszy laserem, oraz światłem stroboskopowym.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Białoruscy żołnierze oślepiali laserem

Trwający kryzys migracyjny skutkuje pierwszymi ofiarami. W piątek podlaska policja odnalazła w lesie zwłoki 20-letniego Syryjczyka. W pobliżu granicy nieustannie dochodzi do prowokacji ze strony białoruskich żołnierzy. Kiedy doszło do próby zniszczenia tymczasowej zapory granicznej, przybyli na miejsce polscy funkcjonariusze zostali przez nich celowo oślepieni laserem.

Niebezpieczeństwo nadciąga! Są już pierwsze ostrzeżenia

Grupa migrantów czekała w pobliżu

Podczas gdy białoruscy żołnierze niszczyli zaporę graniczną, w pobliżu czekała już blisko 100 – osobowa grupa cudzoziemców. Od białoruskich funkcjonariuszy otrzymali oni gazy łzawiące, których mieli używać w kierunku polskich służb. Na szczęście, nasi funkcjonariusze po raz kolejny zapobiegli próbie przedostania się za polską granicę.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?