25-latek został zatrzymany przez warszawską policję, ponieważ ukradł puszkę WOŚP. W trakcie aresztowania okazało się, że to nie jedyne przewinienie młodego mężczyzny.

Bezmyślna kradzież puszki WOŚP
Mężczyzna udał się w sobotę do Żabki na ul. Nowolipki w Warszawie. 25-latek postanowił wykorzystać nieuwagę sprzedawcy, który właśnie robił hot-doga i ukradł stojącą na ladzie puszkę WOŚP. Kradzież zarejestrowały kamery sklepowe. Młody mężczyzna nie miał na sobie maseczki co ułatwiło identyfikację.

Aresztowanie mężczyzny
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego szybko namierzyli złodzieja i został wysłany patrol policji do mieszkania chłopaka. W mieszkaniu oprócz puszki WOŚP znajdowała się duża ilość narkotyków m.in marihuana, mefedron oraz tabletki ekstazy.
Konsekwencje prawne
Mężczyźnie za posiadanie narkotyków grozi 10 lat pozbawienia wolności. 25-latek nie pamięta również ile pieniędzy znajdowało się w puszcze, śledczy badają sprawę. Mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie tymczasowym.