poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Europa żyje w strachu! Bestia ze wschodu niedługo zaatakuje?

Europa żyje w strachu! Bestia ze wschodu niedługo zaatakuje?

W czasie ostatniego tygodnia jesteśmy zalewani informacjami dotyczącymi „bestii ze wschodu”. Chodzi o załamanie pogody w drugiej połowie stycznia. Prognozowane temperatury to nawet -30 stopni Celsjusza.

Od kilku lat nasze zimy są coraz łagodniejsze. Nasi rodzice lub dziadkowie opowiadają o zimie stulecia, a wielu z nas słucha tego ze zdziwieniem. jeszcze kilka lat temu ujemne temperatury oraz śnieg zimą nie były dla nas zaskoczeniem. Teraz częściej pada deszcz, a temperatura nie spada poniżej zera.

Dobiegła nas informacja, że w Europie, a także w Polsce temperatury spadną do -30 stopni, a opady śniegu mogą osiągnąć 40 centymetrów. Czy przy ocieplającym się klimacie mamy szanse na takie ochłodzenie?

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Syberyjski mróz

Pierwszy raz „bestią” został okrzyknięty na początku 2018 roku, gdy w Europie pochłonął około stu ofiar. 27 z nich w Polsce. „Niedźwiedź syberyjski” jak mawiają Holendrzy przyniósł rzadkie dla niektórych regionów opady śniegu.

Przewiduje się, że po 17 stycznia nad Polskę nadciągnie gwałtowne ochłodzenie. Miejscami możemy spodziewać się ogromnych opadów śniegu oraz ujemnej temperatury.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wschodu
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...