wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Będzie można wyjeżdżać na ferie. Znamy sposoby obejścia prawa

Będzie można wyjeżdżać na ferie. Znamy sposoby obejścia prawa

Premier ogłosił, że wszyscy uczniowie mają odbyć ferie w jednym terminie. Przygotowania do wyjazdów trwają. Czy chwile przed zimową przerwą premier zakaże wyjazdów?Do tej pory przyzwyczailiśmy się do różnych terminów ferii zimowych. Zazwyczaj miał miejsce podział na województwa z czego kilka miało ferie w tym samym czasie. Dzięki temu miejscowości, które cieszą się największą popularnością w czasie zimy były pełne przez kilka tygodni.

Zastanawiający jest fakt, iż premier zdecydował się na jeden termin ferii. Zakładając, że wszyscy wyjadą w jednym czasie możemy spodziewać się przyrostu zachorowań na koronawirusa. Brak zachowania bezpiecznej odległości to jedno, ale jak jeździć na nartach w maseczce ochronnej?

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Hotele tylko dla podróżujących służbowo

Hotele nadal są zamknięte dla gości, jednak osoby podróżujące służbowo mogą się w nich zatrzymywać. Ferie zimowe na pewno wzmogą „wyjazdy służbowe” z rodziną. Kolejnym sposobem „obejścia” prawa są wyjazdy sportowe na czas zawodów lub zgrupowań.

Wielu organizatorów obozów zimowych zdecydowało się na zmianę nazwy z obozu na zgrupowanie. Zachęcają oni do zapisywania dzieci na wyjazdy. Rzecznik ministra zdrowia radzi, aby nie próbować obchodzić prawa, ponieważ grożą wysokie mandaty. Organizatorzy mogą zostać skontrolowani, a obóz zamknięty. Spowoduje to ogromne straty finansowe.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
ferie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...