środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Beata Szydło ofiarą! Dawno nie było jej tak przykro

Beata Szydło ofiarą! Dawno nie było jej tak przykro

Beata Szydło jest jedną z najpopularniejszych osób w naszym kraju. Swoją pozycję polityczną zyskała dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu. Kobieta podczas swojej kariery spotkała się z wieloma przykrymi słowami skierowanymi w jej stronę, ale to co wydarzyło się na Twitterze, dawno nie sprawiło jej takiej przykrości.

Nie umie mówić po angielsku…

Beata Szydło wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego w brawurowym stylu. Wielu polityków uważa, że Polka bardzo dobrze reprezentuje nasz kraj. Szydło ma wysoką kulturę osobistą, elegancko się ubiera, a kontakty polityczne, które posiada, zdecydowanie ułatwiają jej pracę. Niektórzy zaczęli się czepiać tego, że kobieta nie umie mówić po angielsku co w dzisiejszym świecie jest podstawą.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Beata Szydło ofiarą hejtu

Szydło regularnie występuje w Parlamencie Europejskim, a jej wypowiedzi słuchane są przez wiele osób z uwagą. Nie inaczej było na ostatnim przemówieniu. Jednak minusem znów okazał się język angielski, a mianowicie brak jego znajomości. Kobieta wypowiadała się po polsku, a hejterzy od razu zaczęli komentować przemówienie Beaty Szydło. Na mediach społecznościowych pojawiły się takie komentarze jak „A może by tak po angielsku?”, „Tweets po angielsku wstawia, a w European Parliament słowa wydukać nie umie”, „Takie wystąpienie, jaka znajomość języków obcych”. Była premier padła ofiarą hejtu, choć do spotkania przygotowywała się bardzo długo.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Beata Szydło
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...