poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Banaś kontra Kaczyński! Kto wygra walkę?

Banaś kontra Kaczyński! Kto wygra walkę?

Jarosław Kaczyński nie pozwoli na to, żeby ktoś wytykał błędy jego partii lub premierowi. W otoczeniu szefa NIK Mariana Banasia słyszy się, że skończył się czas na negocjacje z PiS.

Ataku na syna mu nie daruje

Niedawno ujawniono, że wybory kopertowe miały wiele nieprawidłowości, których dało się uniknąć. Wystarczyło, aby Mateusz Morawiecki po wielu konsultacjach posłuchał ekspertów. Tak się jednak nie stało.

PiS jednak wie jak uderzyć w Mariana Banasia, aby poczuł to dotkliwie. Prezes NIK jest bowiem ojcem czworga dzieci. W 2004 roku jego syn zginął w Pirenejach. Od tamtego czasu Banaś jest bardzo skupiony na swojej rodzinie i jej bezpieczeństwie.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

Przeszukanie!

Zaraz po ujawnieniu informacji po kontroli NIK w podwarszawskim domu syna Mariana Banasia pojawiło się CBA. Jego mieszkanie zostało przeszukane w sprawie kamienicy Mariana Banasia. Dziwi jednak fakt, że stało się to zaraz po ujawnieniu niewygodnych dla PiS szczegółów.

Marian Banaś zapowiedział, że nie pozwoli się zastraszyć. 18 maja NIK ma opublikować pełen raport. Już teraz wiadomo, że będzie on ciosem dla szefa rządu oraz całej partii rządzącej.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
Kaczyński
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!