środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Wyszło na jaw jak Obajtek awansował siebie i swoich znajomych! Ciąg dalszy...

Wyszło na jaw jak Obajtek awansował siebie i swoich znajomych! Ciąg dalszy afery taśmowej!


W zeszły piątek na jaw wyszły taśmy rozmów Daniela Obajtka. Na nagraniach słychać, że mężczyzna nie przebiera w słowach. Używa wulgaryzmów i pozbędzie się każdego kto stanie mu na drodze.

Chciał zniszczyć swojego wuja

Z taśm, na których słychać Obajtka można dowiedzieć się, że nie życzył najlepiej swojemu wujowi, u którego pracował. Wręcz próbował go zniszczyć. Prowadził firmę „z tylnego siedzenia” będąc już samorządowcem. Później skłamał w tej sprawie przed sądem.

W 2013 roku Obajtek był oskarżony o współudział w zorganizowanej grupie przestępczej, którą kierował Maciej C. pseudonim „Prezes”. Prezes Orlenu wraz z Maciejem C. mieli okradać Elektroplast przez zawyżanie wagi kupowanego granulatu. Jeszcze przed rozpoczęciem procesu Zbigniew Ziobro przejął władzę nad prokuraturą i sprawę umorzono.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Szybka kariera Obajtka i jego znajomych

W czasie rządów PiS wójt Pcimia mocno awansował. Był szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz szefem Lotos Biopaliwa. Od 2018 roku jest prezesem PKN Orlen. Gdy zaczynał swoją karierę miał wykształcenie średnie, w międzyczasie naprędce zrobił studia w Radomiu.

Zofia Paryła od grudnia 2020 roku jest prezesem Lotosu, wcześniej pracowała jako księgowa w Elektroplaście, gdzie zaczynał 19-letni wówczas Obajtek. Okazuje się, że pani Zofia wędrowała za Prezesem Orlenu po szczeblach kariery, tam gdzie on tam ona.

Z ustaleń „Gazety Wyborczej”, że prezes PKN Orlen Daniel Obajtek nie zapomina o swoich współpracownikach, znajomych oraz rodzinie. Okazuje się, że każdy kto był mu „bliski i pomocny” może liczyć na jego wdzięczność i wysokie stanowiska. Jak Pani Zofia czy jego brat.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Obajtka
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...