wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Wyszło na jaw jak Obajtek awansował siebie i swoich znajomych! Ciąg dalszy...

Wyszło na jaw jak Obajtek awansował siebie i swoich znajomych! Ciąg dalszy afery taśmowej!

W zeszły piątek na jaw wyszły taśmy rozmów Daniela Obajtka. Na nagraniach słychać, że mężczyzna nie przebiera w słowach. Używa wulgaryzmów i pozbędzie się każdego kto stanie mu na drodze.

Chciał zniszczyć swojego wuja

Z taśm, na których słychać Obajtka można dowiedzieć się, że nie życzył najlepiej swojemu wujowi, u którego pracował. Wręcz próbował go zniszczyć. Prowadził firmę „z tylnego siedzenia” będąc już samorządowcem. Później skłamał w tej sprawie przed sądem.

W 2013 roku Obajtek był oskarżony o współudział w zorganizowanej grupie przestępczej, którą kierował Maciej C. pseudonim „Prezes”. Prezes Orlenu wraz z Maciejem C. mieli okradać Elektroplast przez zawyżanie wagi kupowanego granulatu. Jeszcze przed rozpoczęciem procesu Zbigniew Ziobro przejął władzę nad prokuraturą i sprawę umorzono.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Szybka kariera Obajtka i jego znajomych

W czasie rządów PiS wójt Pcimia mocno awansował. Był szefem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz szefem Lotos Biopaliwa. Od 2018 roku jest prezesem PKN Orlen. Gdy zaczynał swoją karierę miał wykształcenie średnie, w międzyczasie naprędce zrobił studia w Radomiu.

Zofia Paryła od grudnia 2020 roku jest prezesem Lotosu, wcześniej pracowała jako księgowa w Elektroplaście, gdzie zaczynał 19-letni wówczas Obajtek. Okazuje się, że pani Zofia wędrowała za Prezesem Orlenu po szczeblach kariery, tam gdzie on tam ona.

Z ustaleń „Gazety Wyborczej”, że prezes PKN Orlen Daniel Obajtek nie zapomina o swoich współpracownikach, znajomych oraz rodzinie. Okazuje się, że każdy kto był mu „bliski i pomocny” może liczyć na jego wdzięczność i wysokie stanowiska. Jak Pani Zofia czy jego brat.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Obajtka
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...