sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!


Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała się zupełnie inna niż wszyscy przypuszczali.

Wizyta bez maseczki?

W internecie pojawiły się zdjęcia Agaty Dudy, która odwiedziła szkołę mniejszości żydowskiej. Na fotografii widzimy, że ani pierwsza dama, ani dzieci nie mają założonych maseczek. W internecie rozpętała się burza.

Według internautów wizyta miała miejsce 8 marca 2021 roku. Dudę oskarżono, o nie przestrzeganie obostrzeń, brak dystansu społecznego oraz narażanie siebie i innych brakiem maseczki.

Pierwsza Damesa wizytuje szkołę Lauder Morasha School w Warszawie. No proszę, jedne szkoły działają jakby się nic nie stało – bez szmat na twarzy, bez dystansu, pełen luzik i spontanik, a większość w ogóle nie działa – napisał internauta.

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Prawda jest zgoła inna…

Dudę
Wpis na Facebooku (źródło: konkret24.tvn24.pl)

Prawdą oczywiście jest, że pierwsza dama odwiedziła szkołę mniejszości żydowskiej, jednak kłamstwem jest jakoby ta wizyta odbyła się 8 marca 2021 roku. Okazuje się, że zdjęcie zostało wykonane 5 lat temu.

Zdjęcia można znaleźć na oficjalnej stronie Prezydenta RP. Według informacji jakie są tam zamieszczone Agata Kornhauser-Duda odwiedziła Zespół Szkół Lauder-Morasha. Tym razem nasza milcząca dama padła ofiarą bezpodstawnych oskarżeń.

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...