poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Andrzej Duda znowu się ośmieszył! Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Andrzej Duda znowu się ośmieszył! Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Na stronie kancelarii Prezydenta pojawiły się zdjęcia Andrzeja Dudy, który rozmawia przez telefon z królem Jordanii Abdullahem II. Internauci dopatrzyli się drobnego szczegółu, z którego zaczęli się śmiać.

Andrzej Duda pośmiewiskiem Internetu

Nikt nie spodziewał się, że zdjęcie Prezydenta trzymającego w dłoni słuchawkę telefonu może wywołać tyle kontrowersji. Jednak Internauci doszukali się drobnego szczegółu, który stał się hitem, a Andrzej Duda kolejny raz się ośmieszył.

Okazało się, że telefon przez który Prezydent miał rozmawiać nie jest podłączony. Internauci nie kryli swojego rozbawienia zaistniałą sytuacją. Zdjęcie obiegło sieć w mgnieniu oka.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

W obronie Prezydenta

W jego obronie stanął Błażej Spychalski, który jest Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta. Wyjaśnił, że telefon jest podłączony, a maseczka na twarzy Prezydenta jest konieczna, ponieważ w rozmowie uczestniczyli również jego współpracownicy.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Andrzej
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...