środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy kiedykolwiek stanie na nogi.

Pobicie i kradzież

O sytuacji Sylwii Wysockiej pisaliśmy jakiś czas temu, wtedy jednak aktorka czuła się dobrze. Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje, że stan kobiety jest coraz gorszy. Zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny.

Artystka trafiła do szpitala tuż po tym jak nieznani sprawcy brutalnie na nią napadli. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała kobietę z jej domu w Starej Miłosnej. Dopiero w szpitalu aktorka odzyskała świadomość.

aktorka
Zdjęcie ze szpitala, które obiegło media
Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Wróci do pracy?

Aktorka zdecydowała się opowiedzieć „Super expressowi” o tym jak się czuje. Okazuje się, że kobieta nie może wrócić do pracy, ponieważ jej stan jest bardzo poważny. Wysocka ma złamane kręgi w odcinku piersiowym, pęknięty kręgosłup, złamaną rękę, liczne krwiaki, a także uszkodzenia w okolicach biustu oraz złamaną kość piszczelową.

Z informacji jakie przekazała kobieta wynika, że lekarze uprzedzili ją o długiej i kosztownej rehabilitacji. O pracy może zapomnieć przez najbliższe pół roku, a sport może sobie wybić z głowy na bardzo długi czas.

Marzę o tym, by nic mnie nie bolało. Ból jest tak straszny, że chce mi się krzyczeć. Przyjmuję silne leki przeciwbólowe, bez których obecnie nie funkcjonuję – mówi aktorka

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
ŹródłoOnet/SE

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
aktorka
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...