środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Absurd na pogrzebie! Wszystko przez grabarza, który "zaniemógł"

Absurd na pogrzebie! Wszystko przez grabarza, który „zaniemógł”

Do absurdalnej sytuacji doszło w województwie lubelskim. Po mszy ksiądz ogłosił, że pochówku nie będzie. Wszystko przez grabarza, który „zaniemógł”.

Połowiczny pogrzeb

W Świerżach doszło do niecodziennej sytuacji. 6 maja odbyła się msza pogrzebowa, po której ksiądz przekazał, że pochówek się nie odbędzie. Wszystko przez grabarza, który „zaniemógł”.

Okazało się, że mężczyzna nie wykopał grobu i nie ma gdzie umieścić trumny. Zmarły był zasłużonym kolejarzem. Na jego pogrzeb przybyło wielu znajomych, rodzina, a także delegacja kolejarzy z Lublina i Warszawy. Po mszy wszyscy dowiedzieli się, że to koniec pogrzebu.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Grabarz lekko się zapomniał

Na pogrzebie pojawiło się około 60 osób ubranych w odświętne mundury, aby oddać zmarłemu hołd. Chwilę przed pogrzebem pracownicy firmy pogrzebowej pojechali sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Wtedy okazało się, że grób nie został wykopany. Na odwołanie pogrzebu było już za późno.

Grabarz ma słabość do alkoholu. Prawdopodobnie pomyliły mu się pogrzeby i poszedł pić. W sobotę miał się odbyć inny pogrzeb. Grabarz ze swoją skłonnością do alkoholu pomyślał, że oba groby mają być gotowe na sobotę. Kolejarz został pochowany dwa dni po mszy żałobnej.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''
Źródłoo2/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
grabarz
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...