wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska 3-latek wypadł z okna, a rodzice nawet tego nie zauważyli!

3-latek wypadł z okna, a rodzice nawet tego nie zauważyli!

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Gliwicach w województwie śląskim. Z okna wypadł 3-latek. Jego rodzice w tym czasie przebywali w domu.

3-latek wypadł z okna

W Gliwicach doszło do tragicznego wypadku. Z okna jednego z budynków wypadło 3-letnie dziecko. Jak poinformował Dziennik Zachodni na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, aby zabezpieczyć ślady oraz udzielić pomocy poszkodowanemu maluchowi.

Z informacji podanych przez funkcjonariuszy wynika, że po ich przyjeździe dziecko było przytomne i nie wykazywało, aby miało uszkodzenia wewnętrzne. Jednak ratownicy pogotowia zdecydowali się zabrać je do szpitala na obserwacje.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Wypadek losowy

Maluch przybywa obecnie w Górnośląskim Centrum Zdrowia w Katowicach, a jego stan jest stabilny. Rodzice dziecka cały czas przebywali w mieszkaniu, jednak na chwilę odwrócili wzrok od maluszka. Policjanci sprawdzili również czy oboje są trzeźwi. Badanie potwierdziło, że ani matka, ani ojciec nie spożywali alkoholu.

Z informacji, które udało się zgromadzić funkcjonariuszom wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku losowego. Jednak o dalszym postępowaniu zdecyduje prokuratura.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
okna
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...