wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ze śmiercią jej do twarzy? On tak uważał...

Ze śmiercią jej do twarzy? On tak uważał…

Coraz częściej słyszymy jak byli partnerzy, którym nie uda się naprawić związku uciekają się do różnych czynów byle zatrzymać przy sobie drugą osobę. Tak było również w tym przypadku, mężczyzna próbować zabić kobietę.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu ludzi w związku decyduje się na rozstanie, zazwyczaj przebiega ona na tyle polubownie, że osoby te nie decydują się na radykalne środki. Jednak media coraz częściej donoszą o próbach zabicia byłego partnera lub usiłowaniu okaleczenia drugiej osoby.

W przypadku tej pary rozstanie przyniosło katastrofalne skutki. Porzucony 29-letni mężczyzna usiłować zabić swoją byłą partnerkę pod sklepem. Były partner zadzwonił do 34-letniej kobiety, ponieważ chciał z nią porozmawiać. Jest ona pracownikiem sklepu, postanowiła do niego wyjść nie spodziewając się niebezpieczeństwa.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niepoczytalność?

Mężczyzna podczas rozmowy wyciągnął nóż i dźgnął nim swoją byłą partnerkę po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta trafiła do szpitala gdzie została zoperowana, jej stan jest ciężki, ale stabilny.

Mężczyzna podczas zatrzymania był pijany. Został zatrzymany około półgodziny od zdarzenia, mając promil alkoholu we krwi. Specjalistyczne badania wykażą czy w trakcie napaści sprawca był już pod wpływem alkoholu.

zabić
Zatrzymanie mężczyzny źródło: Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej
Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
zabić
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...