środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska 24-latka miała posprzątać dom, a wyczyściła go z kosztowności!

24-latka miała posprzątać dom, a wyczyściła go z kosztowności!

Nagranie, które trafiło w ręce funkcjonariuszy policji z Lublina może szokować. 24-latka, która zatrudniła się jako pomoc do sprzątania w jednym z domów, regularnie okradała właścicieli.

Niewiele znika, nikt się nie zorientuje

Kobieta nie kradła od razu wiele. Za każdym razem, gdy pojawiała się w domu właścicieli, zabierała niewielkie kwoty oraz drobne rzeczy. Wszystko po to, aby ludzie dla których pracowała nie zauważyli zniknięcia. Zawsze można pomyśleć, że coś się zgubiło lub wpadło za szafkę.

Pracodawcy zaczęli mieć wątpliwości co do uczciwości swojej pracownicy. Zainstalowali w pokoju swojej córki kamerkę, aby sprawdzić jak odbywa się sprzątanie i czy kobieta faktycznie ich okrada.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Okradła dziecko!

Na nagraniu wyraźnie widać jak 24-latka wyciąga pieniądze ze skarbonki dziewczynki, której pokój miała sprzątać. Kobieta wyciągnęła wszystkie oszczędności jakie się tam znajdowały. Było tam 700 złotych.

Zatrzymana przez policjantów z 3 komisariatu 24-latka zatrudniła się u jednej z rodzin, by sprzątać. W rzeczywistości…

Opublikowany przez Policja Lubelska Czwartek, 25 lutego 2021

Właściciele domu postanowili zareagować. Sprzątaczka początkowo zaprzeczała kradzieży. Jednak, gdy na miejscu zjawiła się policja od razu zwróciła całą sumę. Okazało się, że 24-latka ma na swoim koncie więcej przewinień. Okazało się, że przywłaszczyła sobie 15 tysięcy. Prokuratura postawiła jej cztery zarzuty, za które grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
dom
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...