środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska 220 razy "ku**a" i 55 razy "ch*j" - czyli nagrania z Obajtkiem...

220 razy „ku**a” i 55 razy „ch*j” – czyli nagrania z Obajtkiem w roli głównej!

Daniel Obajtek staje się coraz bardziej popularny. Prezes PKN Orlen jest teraz na świeczniku, szczególnie, że prezes PiS go chwali i zdobywa nagrody. Ale ujawnione nagrania mogą go pogrążyć.

Obajtek kłamał pod przysięgą w sądzie?!

Dziennikarze „Gazety Wyborczej” nie mają wątpliwości, że prezes PKN Orlen, gdy jeszcze był wójtem Pcimia skłamał w sądzie. Dowodem na potwierdzenie tych słów mają być nagrania, na których Obajtek wypowiada się na różne tematy.

Na stronie „GW” opublikowano ponad dwugodzinne nagranie rozmowy Daniela Obajtka z pracownikiem spółki TT Plast. Dialog mężczyzn odbył się jeszcze w 2009 roku. Prezesem konkurencyjnej firmy był wuj, wójta Pcimia. Nie wypowiada się o nim w pochlebnych słowach.

Skur**syn. Ten ch** pier***ony, brudna pała. Wkur*** mnie to, wiesz, ale co mam zrobić? (…) Stary buc, który na emeryturze powinien siedzieć po sześćdziesiątce, a drugi już, kur**, koło siedemdziesiątki ma. Ja już tracę, kur**, siły do myślenia. Ja się nie lubię poddawać. Do was pretensji nie mam, bo widzę, że jeździcie, kur**, robicie, co można, no kur** no. (…) Nie damy się, my go i tak weźmiemy – tak Obajtek mówił o swojej rodzinie.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

W oczy uśmiech, za plecami nóż…

Obajtek w wieku 19 lat pracował u Romana i Józefa Lisów. Obaj panowie to jego wujkowie. Swoje pierwsze kroki stawiał w firmie Elektroplast. W 2006 roku zmuszony był odejść, ponieważ przejął stanowiska wójta Pcimia. Niedługo później został oskarżony o narażenie spółki na straty rzędu 1,4 miliona złotych.

W nagranych rozmowach Obajtek rozmawia z niejakim Szymonem. W sądzie, gdy zeznawał pod przysięgą powiedział, że nie zna takiej osoby. Kilka innych faktów również się nie zgadzało. O tym, że miał on składać fałszywe zeznania, powiadomił prokuraturę w Krakowie dwa lata później Roman Lis.

Prezes PKN Orlen nie przyznaje się jakoby na nagraniach znajdował się jego głos. Jest on łudząco podobny, jednak nie taki sam. A pan Obajtek nie używa tak wulgarnych słów. W rozmowie słowo „ku**a” padło aż 220 razy!

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
nagrania
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...