wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska 20-latek wykorzystywał dziewczynki. Teraz tłumaczy się, że "ma to we krwi"!

20-latek wykorzystywał dziewczynki. Teraz tłumaczy się, że „ma to we krwi”!

Franciszek K. wypisywał do małych dziewczynek sprośne wiadomości oraz namawiał je do seksu. Został skazany, a sąd w Otwocku wykazał się zbyt dużą wyrozumiałością. Jego wyrok to nieśmieszny żart.

Zboczeniec spod Warszawy

Franciszek K. to mieszkaniec jednej z podwarszawskich miejscowości. Mężczyzna wypisywał do małych dziewczynek sprośne wiadomości, zapraszał na spotkania oraz proponował seks. Mężczyzna szukał swoich ofiar w internecie na portalach społecznościowych. Interesowały go dziewczynki w przedziale wiekowym między 10, a 15 rokiem życia.

Początkowo rozmowy zaczynały się niewinnie, później były coraz bardziej nachalne. Chłopak proponował wycieczkę rowerową, zapraszał na lody oraz randki. Podczas spotkań obmacywał swoje ofiary, z niektórymi uprawiał również seks. „Chcesz się ru…ać? Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. A ja cię bezpiecznie miło i przyjemnie wszystkiego nauczę i bardzo fajnie spędzimy czas” – pisał Franciszek K do jednej z dziewczynek.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Śmieszny wyrok

Matka dziewczynki, która pokazał jej swoje rozmowy natychmiast zgłosiła sprawę na policję. Mężczyzna został zatrzymany. W czasie rozprawy wyznał, że ma to we krwi i nie potrafi się powstrzymać. Pomimo tych słów Otwocki sąd okazał się bardzo łagodny w stosunku do mężczyzny, ponieważ wymierzył mu karę tylko 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna już wcześniej skazany był za wykorzystywanie seksualne osoby poniżej 15 roku życia. To jednak nie zaważyło na wyroku. Franciszek K. musi również poddać się przymusowemu leczeniu oraz ma zakaz kontaktu z 14-latką, z którą uprawiał seks oraz 11-latką, którą namawiał na współżycie. Prokuratura nie wyklucza odwołania się od wyroku.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dziewczynki
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...