wtorek, 11 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska 19-latek zamordował swoich rodziców i siedmioletniego brata!

19-latek zamordował swoich rodziców i siedmioletniego brata!

Biegli wydali opinię co kierowało Marcelim C., gdy mordował swoich rodziców oraz siedmioletniego brata. Okazuje się, że była to chęć zemsty.

Poważne zaburzenia osobowości

Do tragedii doszło pod koniec 2019 roku w Ząbkowicach Śląskich. U 19-letniego zabójcy stwierdzono bardzo poważne zaburzenia osobowości oraz bardzo niski poziom dojrzałości emocjonalnej oraz społecznej, brak empatii i wrażliwości na przeżycia oraz potrzeby innych, a także bardzo silny egocentryzm.

Z opinii jaką wydali biegli z Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie wynika, że Marceli C. obwiniał swoją rodzinę za swoje niepowodzenia i porażki, szczególnie te szkolne.

Miał wyimaginowane poczucie krzywdy z ich strony. Psychologicznym motywem jego działania było poczucie zemsty na najbliższych. Zdaniem biegłych istnieje duże prawdopodobieństwo ponownego zaangażowania się podejrzanego w agresywne zachowania o charakterze przestępczym – powiedział prokurator Tomasz Orepuk.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Przerażająca zbrodnia i skłonności manipulatorskie

W ocenie psychologów 19-latek ma ogromne skłonności do manipulacji, aby zdobyć zaufanie oraz współczucie innych osób. Do zbrodni doszło w nocy z 8 na 9 grudnia 2019 roku, w jednym z domów w Ząbkowicach Śląskich.

Marceli C. poinformował policję o całym zdarzeniu, początkowo twierdził, że ktoś włamał się do domu i zabił jego rodzinę, a jemu udało się uciec na dach. W tym celu 19-latek upozorował włamanie, ukrył pieniądze oraz siekierę, którą zabił rodzinę, a także spalił swoje ubranie.

Młody mężczyzna chciał uciec za granicę. Próbował zacierać ślady i utrudniać pracę śledczych. Jednak funkcjonariusze wpadli na jego ślady. W czasie przesłuchania Marceli C. przyznał się do winy i opisał całą zbrodnię.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!
ŹródłoOnet/media

„Chcieliście, żeby była chudsza?! Będzie chudsza!”. Oburzony graficiarz poprawia mural z Anną Przybylską!

W Gdańsku pojawił się mural z podobizną Anny Przybylskiej. Internauci nie kryli, że wygląda on źle. Dlatego graficiarz postanowił poprawić swoje dzieło,...

Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Rodzina uszanowała jego ostatnią wolę…

Bronisław Cieślak zmarł po długiej walce z chorobą nowotworową. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się dzisiaj 10 maja o godzinie 13:00. Rodzina postanowiła uszanować...

Dom Marii Skłodowskiej-Curie jest na sprzedaż. Trzeba przygotować fortunę, aby go kupić!

Dom, w którym mieszkała Maria Curie-Skłodowska wraz z mężem Piotrem jest teraz na sprzedaż. Ale aby go kupić trzeba przygotować sobie nie...

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.
19
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!