środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska 17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką i wrzuciła je do rzeki!

17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką i wrzuciła je do rzeki!

W niewielkiej wsi Grabiec pod Zawierciem doszło do tragedii. 17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką po czym wrzuciła je do rzeki.

Bulwersująca zbrodnia!

Zbrodnia zbulwersowała mieszkańców zarówno Śląska jak i całej Polski. W maju 2019 roku 17-letnia wówczas Dorota D. zamordowała swoje dziecko. W rzece Krztynia odnaleziono zwłoki noworodka. Ciałko było nagie, a na szyi wisiał fragment różowej podkolanówki. W tym samym czasie 17-latka zgłosiła się do szpitala z mocnym krwawieniem.

Lekarze, którzy zajmowali się nastolatką nie mieli wątpliwości, że niedawno rodziła. Dziewczyna przyznała się śledczym, że zabiła swoją córeczkę, zawijając jej wokół szyi elastyczną podkolanówkę. Później zwłoki wrzuciła do rzeki.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Szok poporodowy?

Prokuratura postawiła dziewczynie zarzut zabójstwa dziecka i wnioskowała o wymierzenie kary 15 lat pozbawienia wolności. Nastolatka wylewała łzy przed i w trakcie procesu. Nie wiadomo co działo się za zamkniętymi drzwiami sali rozpraw. Jednak sąd zdecydował się na zmianę kwalifikacji czynu z zabójstwa na działanie pod wpływem szoku poporodowego.

Za taki czyn grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował się na wymierzenie Dorocie D. kary tylko jednego roku.

Uważamy, że oskarżona nie działała pod wpływem szoku poporodowego, jej działanie było zaplanowane i zborne. Dlatego już dziś składamy apelację od tego wyroku. Kara powinna być wyższa – mówił Dariusz Bereza, szef prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba
ŹródłoFakt/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dziecko
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...