środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska 17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką i wrzuciła je do rzeki!

17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką i wrzuciła je do rzeki!


W niewielkiej wsi Grabiec pod Zawierciem doszło do tragedii. 17-latka udusiła swoje dziecko skarpetką po czym wrzuciła je do rzeki.

Bulwersująca zbrodnia!

Zbrodnia zbulwersowała mieszkańców zarówno Śląska jak i całej Polski. W maju 2019 roku 17-letnia wówczas Dorota D. zamordowała swoje dziecko. W rzece Krztynia odnaleziono zwłoki noworodka. Ciałko było nagie, a na szyi wisiał fragment różowej podkolanówki. W tym samym czasie 17-latka zgłosiła się do szpitala z mocnym krwawieniem.

Lekarze, którzy zajmowali się nastolatką nie mieli wątpliwości, że niedawno rodziła. Dziewczyna przyznała się śledczym, że zabiła swoją córeczkę, zawijając jej wokół szyi elastyczną podkolanówkę. Później zwłoki wrzuciła do rzeki.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"

Szok poporodowy?

Prokuratura postawiła dziewczynie zarzut zabójstwa dziecka i wnioskowała o wymierzenie kary 15 lat pozbawienia wolności. Nastolatka wylewała łzy przed i w trakcie procesu. Nie wiadomo co działo się za zamkniętymi drzwiami sali rozpraw. Jednak sąd zdecydował się na zmianę kwalifikacji czynu z zabójstwa na działanie pod wpływem szoku poporodowego.

Za taki czyn grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował się na wymierzenie Dorocie D. kary tylko jednego roku.

Uważamy, że oskarżona nie działała pod wpływem szoku poporodowego, jej działanie było zaplanowane i zborne. Dlatego już dziś składamy apelację od tego wyroku. Kara powinna być wyższa – mówił Dariusz Bereza, szef prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat
ŹródłoFakt/media

Nie żyje znany aktor! Miał 71 lat

Zmarł aktor znany z taki produkcji jak: "Barwy Szczęścia", "Na dobra i na złe", "Samo życie" czy "Na Wspólnej". Mężczyzna miał 71...

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...
dziecko
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...