środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska 15-letni Karol dokonał samospalenia. Sąsiedzi i rodzina są w rozpaczy!

15-letni Karol dokonał samospalenia. Sąsiedzi i rodzina są w rozpaczy!

Tragiczne wydarzenia wstrząsnęły małą wioską pod Wadowicami. 15-letni Karol z nieznanych przyczyn oblał się benzyną i podpalił. Rodzina, znajomi i sąsiedzi są zrozpaczeni.

Dokonał samospalenia

Tragedia, która rozegrała się w Mucharzu pod Wadowicami wstrząsnęła całą wioską. 15-letni Karol z nieznanych przyczyn oblał się benzyną i podpalił. Chłopak, który dokonał samospalenia sam wezwał służby ratunkowe.

Na miejsce przybyła policja oraz pogotowie ratunkowe. Ciężko poparzonego nastolatka ledwo udało się odratować. Od razu został przetransportowany śmigłowcem do szpitala Prokocimiu. Karol ma poparzone około 70% ciała, a lekarze cały czas walczą o jego życie.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Specyficzny, ale spokojny

Sąsiedzi, rodzina oraz znajomi są w ogromnym szoku. Nikt nie spodziewał się tej tragedii. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopiec był sam w domu, to on wezwał pomoc i otworzył strażakom, a w łazience miał przygotowaną zimna wodę oraz mokre ręczniki.

Karol był trochę specyficzny, nietypowy, ale ja go lubiłam. Czasem było mi go żal, zwłaszcza, gdy rówieśnicy śmiali się z niego w szkole. Może przez to podpalenie próbował zwrócić na siebie uwagę? Może to wołanie o pomoc?! Bardzo mu współczuję i modlę się, by wyzdrowiał – mówiła jedna z koleżanek Karola.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
15
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...