środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska 15-latka próbowała zabić własną matkę!

15-latka próbowała zabić własną matkę!

Dziewczynka chwyciła za nóż kuchenny i krzyczała do swojej matki „zabiję cię!”. 15-latka zadała jej kilka ciosów w rękę. Na szczęście policji udało się szybko interweniować.

Problemy wychowawcze

Okazało się, że z dziewczyną były już problemy wychowawcze. Nie umiała sobie radzić z emocjami i bardzo szybko wpadała w szał, jeśli coś nie układało się po jej myśli. 15-latka kilka razy zniszczyła już sprzęty domowe oraz elektroniczne.

Okazuje się, że wcześniejsze zniszczenia oszacowano na siedem tysięcy złotych. Dziewczynka w złości niszczyła telefony czy laptopa. Bywała również agresywna w stosunku do swojej rodziny.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Chciała zabić matkę?!

Do zdarzenia doszło na Pradze-Północ w Warszawie. Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek o ugodzeniu nożem. Na miejscu okazało się, że sprawczynią była córka kobiety. 15-latka pod wpływem silnych emocji sięgnęła po nóż kuchenny i kilkukrotnie raniła nim swoją matkę.

Sprawczynie udało się zatrzymać chwilę po zdarzeniu. Wywiadowcy z Targówka znaleźli dziewczynę i zabrali do policyjnej izby dziecka. Materiały dotyczące sprawy zostały przekazane do wydziału rodzinnego i nieletnich. Sąd zdecydował o umieszczeniu dziewczyny w schronisku dla nieletnich.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
ŹródłoOnet/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
matkę
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...