środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska 12-latka próbowała popełnić samobójstwo, uratowała ją koleżanka poznana w Internecie!

12-latka próbowała popełnić samobójstwo, uratowała ją koleżanka poznana w Internecie!

12-letnia dziewczynka planowała próbę samobójczą. Uratowała ją jej rówieśniczka z Internetu, która zaalarmowała policję.

List…

Mama 12-latki z Warszawy postanowiła napisać list do komendanta policji w powiecie łódzkim wschodnim. Podziękowała w nim nastolatce mieszkającej w Koluszkach za zaalarmowanie policji, że jej poznana w sieci koleżanka chce popełnić samobójstwo.

Dzięki interwencji mieszkanki Koluszek udało się uniknąć tragedii. Funkcjonariusze na szczęście poważnie potraktowali zgłoszenie i na czas dotarli do rodziny z Warszawy. Dziewczynka uratowała swojej internetowej koleżance życie.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Próba samobójcza

Rodzice nastolatki z Warszawy nie widzieli, że dzieje się z nią coś złego. W domu starała się zachowywać pozory normalności. Na szczęście zwierzyła się 12-latce z Koluszek, która zareagowała. Porozmawiała ze swoim starszym bratem, który pomógł jej zawiadomić policję.

Działania policji były utrudnione, ponieważ dziewczynka z Warszawy podawała inne województwo oraz zupełnie inny wiek. Na szczęście policjantom udało się namierzyć 12-latkę z Warszawy.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoOnet/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
samobójstwo
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...