Kochanka Putina spodziewa się dziecka? Władimir Putin w szoku

2467

Czyżby na świat miało przyjść kolejne dziecko Putina? Rosyjski niezależny kanał General SVR na Telegramie podaje informację o rzekomej ciąży Aliny Kabajewej.

Putin będzie miał kolejne dziecko?
twitter.com, @IsenerPerle
Odpowiadał za bezpieczeństwo elektrowni atomowej w Zaporożu. Został uprowadzony przez Rosjan

Putin poślubił

Pierwsze wieści o rzekomym romansie Władimira Putina z Aliną Kabajewą pojawiły się w 2008 roku. Różne informacje można znaleźć w internecie. Jedne opisują ich jako parę kochanków, a drugie mówią o rzekomym ślubie jaki mieli wziąć ze sobą, na co może wskazywać obrączka na palcu 38-latki.


Putin będzie miał kolejne dziecko?
twitter.com, @sbalcerac
,,Władimir Putin użyje broni nuklearnej''. Były dyrektor CIA ostrzega

Poprzednie ciąże

W 2015 roku Kabajewa w szpitalu VIP Saint ANN W Ticino w Szwajcarii miała urodzić dwie córki. Kilka lat później miała przyjść na świat kolejna dwójka. Z ich strony nigdy nie można było usłyszeć żadnego potwierdzenia co do ich związku, bądź wspólnego potomstwa. Jak podaje Wall Street Journal – Pod koniec kwietnia podał, że Stany Zjednoczone uważają, że była utytułowana olimpijka jest matką „co najmniej trójki dzieci” rosyjskiego prezydenta, a także odgrywa rolę w ukrywaniu jego majątku.


Putin będzie miał kolejne dziecko?
twitter.com, @DPPlochocki
Papież Franciszek apeluje. Jest coraz gorzej

Putin będzie miał kolejne dziecko?

Według rosyjskiego niezależnego kanału General SVR na Telegramie, prezydent usłyszał, że Kabajewa jest w ciąży – Putin dowiedział się, że jego kochanka jest znowu w ciąży i wygląda na to, że nie było to zaplanowane. Kim jest tata? – napisali Rosjanie na Telegramie. Jak dodają, Władimir Putin był „w szoku” w momencie kiedy dowiedział się o ciąży.

Szef rosyjskiej ambasady wydalony z kraju. Ma pięć dni na opuszczenie kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here