Poseł PiS w krytycznym stanie. Miał poważny wypadek

2202

Poseł Prawa i Sprawiedliwości miał poważny wypadek. Jego stan określany jest jako ,,krytyczny”. Mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu bielańskim.

Poseł PiS w krytycznym stanie
codziennikmlawski.pl
Ambasador Polski w Rosji zaniepokojony. "Trudna decyzja"

Poseł PiS w krytycznym stanie

Waldemar Olejniczak jest absolwentem Technikum Samochodowego w Toruniu i wydziału zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zanim zasiadł w Sejmie był działaczem opozycji i członkiem Solidarności. Olejniczak jest posłem na Sejm VIII i IX kadencji. Do grona Prawa i Sprawiedliwości dołączył zastępując Marka Opiołę. – Nie pobieram pensji posła, ponieważ prowadzę własną działalność gospodarczą oraz duże gospodarstwo rolne – tłumaczy Waldemar Olejniczak. – To moja ojcowizna, prowadzę ją z obowiązku, ponieważ rodzina i tradycje rodzinne są dla mnie bardzo ważne – wyjaśnia w wywiadzie dla petronews.pl.


Odpowiadał za bezpieczeństwo elektrowni atomowej w Zaporożu. Został uprowadzony przez Rosjan

Poseł Prawa i Sprawiedliwości uległ dzisiaj poważnemu wypadkowi. Podczas jazdy samochodem w okolicach Modlina, wyskoczył mu na drogę łoś. Według informacji Super Expressu, Waldemar Olejniczak jest w krytycznym stanie. Aktualnie przebywa w szpitalu bielańskim.


Możemy się spodziewać ataków w Polsce. Analityk PISM ostrzega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here