wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka ZDROWIE Rząd przygotował zachętę dla osób, które zaszczepią się przeciw COVID-19

Rząd przygotował zachętę dla osób, które zaszczepią się przeciw COVID-19

Szczepionki na COVID-19 to kwestia czasu. Wielu Polaków boi się zaszczepić, ponieważ nie zna ryzyka. Rząd przygotowuje bonusy dla osób, które zdecydują się zaszczepić.Obostrzenia, z którymi borykamy się na każdym kroku stają się coraz bardziej uciążliwe. Noszenie maseczek, dystans społeczny, zamknięte restauracje czy limity osób w sklepie. Coraz więcej osób narzeka na to jak bardzo trzeba uważać i o ilu rzeczach pamiętać.

Nagroda za zgodę na szczepienie

Brzmi to niewiarygodnie, jednak rząd zdecydował się na nagrodzenie obywateli, którzy dobrowolnie się zaszczepią. Rządzący zdają sobie sprawę z tego jak wszyscy zmęczeni są obostrzeniami. Dlatego zaproponowali aby każdy kto zgodzi się zaszczepić mógł zostać zwolniony z obostrzeń.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Wielka Brytania, która ciężko radzi sobie z pandemią już zadeklarowała, że obywatele tego kraju zostaną zaszczepieni. Z wyliczeń wynika, że pozwoli ona na zredukowanie 99% hospitalizacji z powodu koronawirusa. Przykładem dla innych ma być sama królowa Elżbieta II, która również podda się zabiegowi szczepienia.

Tymczasem w Polsce ponad 2/3 obywateli nie wyraża zgody na dobrowolne szczepienie. Obawy wiążą się z tym, iż nie mamy dokładnych danych jak działa szczepionka.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoMoney

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
rząd
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...