wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka ZDROWIE Cała miasto zagrożone nową tragiczną chorobą

Cała miasto zagrożone nową tragiczną chorobą

W Indiach wykryto nową chorobę. Nie jest to koronawirus. Czy grozi nam kolejna światowa pandemia w 2020 roku?Na południu Indii w stanie Andhara Pradesh wykryto nową nieznaną do tej pory chorobę. Na chwilę obecną jedna osoba nie żyje, a ponad 220 jest w szpitalach. Urzędnicy badają co jest przyczyną niezidentyfikowanej choroby w mieście Eluru.

Objawy niezidentyfikowanej choroby

Ciężko jednoznacznie określić objawy, ponieważ są one różne u różnych pacjentów. Zakres objawów jest bardzo szeroki utrata przytomności, bóle brzucha, nudności czy napady drgawek. Wiele z nich jest podobnych do objawów koronawirusa, dlatego choroby mogą być mylone.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


Choroba pojawiła się w czasie gdy Indie oraz cały świat walczą z pandemią koronawirusa. Andhra Pradesh jest stanem, w którym najwięcej osób choruje na tajemniczą chorobę. Obawy o kolejną pandemie są uzasadnione, ponieważ nie wiadomo skąd ona pochodzi, jaki ma przebieg oraz jak można się nie zarazić.

Nadmierna panika nie jest jednak wskazana, ponieważ choroba pojawiła się tylko w Indiach, żaden inny kraj nie zgłaszał podobnych przypadków.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
choroba
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...