poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Zaszczepił się na COVID-19, tydzień później zachorował

Zaszczepił się na COVID-19, tydzień później zachorował

Pielęgniarz, który zaszczepił się na COVID-19 jest chory. Matthew W. zaczął się bardzo źle czuć już w wigilię. Poczekał do 26 grudnia i poszedł na test na koronawirusa. Kilka godzin później okazało się, że wynik wyszedł pozytywny.

Pielęgniarz z San Diego w Kalifornii 18 grudnia otrzymał dawkę szczepionki Pfizer. Czym sam pochwalił się na Instagramie. Mężczyzna, który pracuje w dwóch szpitalach w wigilię po przepracowanym dyżurze na oddziale COVID-19 zaczął bardzo źle się czuć. Najpierw poczuł dreszcze, później bolały go mięśnie, a ostatecznie był bardzo osłabiony.

Pierwszy taki przypadek

Do tej pory jeszcze nie zdarzyło się, żeby po zaszczepieniu pacjent zachorował na koronawirusa. Istnieje duża szansa, że Matthew został zarażony jeszcze przed podoaniem szczepionki, a objawy zaczęły pokazywać się już po otrzymaniu dawki.

Około 10 do 14 dni zajmuje organizmowi rozwinięcie obrony przed koronawirusem. Zarażony pielęgniarz po około tygodniu poczuł objawy, z tego wynika, że jego organizm jeszcze nie zaczął się bronić przed wirusem.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

USA szczepi się, ale za wolno

Celem Donalda Trumpa i jego administracji jest zaszczepienie jak największej ilości populacji USA w pierwszej połowie 2021 roku. Okazuje się, że jeśli tempo się utrzyma, a wdrażany program będzie tak powolny jak dotychczas może okazać się, że Amerykanom zajmie to 10 lat.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
COVID-19
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...