poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Nauka Tak źle jeszcze nie było! Dane przerażają!

Tak źle jeszcze nie było! Dane przerażają!

W tym roku jeszcze nie było tak źle! Trzecia fala koronawirusa rozkręca się coraz bardziej. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 17 tysiącach potwierdzonych przypadków zarażenia koronawirusem w Polsce.

Nie jest dobrze!

„Z powodu COVID-19 zmarło 89 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 309 osób” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej nowych zakażeń stwierdzono w województwach: mazowieckim -2596, śląskim -2452, małopolskim -1497, wielkopolskim -1358 i warmińsko-mazurskim -1272.

W sieci pojawiło się nagranie UFO! Pentagon potwierdza

Liczby mówią same za siebie!

Dane, które zostały dzisiaj opublikowane są największymi od początku 2021 roku. Do tej pory największa ilość przypadków została odnotowana 5 marca, kiedy zarażonych było około 15 tys.

Z powodu COVID-19 w szpitalach przebywa obecnie 18 378 chorych, a pod respiratorami jest około 1902 pacjentów. Resort poinformował, że dla zarażonych przygotowano 27 354 łóżka oraz 2702 respiratory.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
źle
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...